מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סיטרואן ברלינגו חשמלי בישראל

  25/05/2022
  הגדל
  קבוצת לובינסקי, יבואנית סיטרואן בישראל, מביאה את מהפכת הרכב החשמלי אל עולם כלי הרכב המסחריים עם השקת סיטרואן E-BERLINGO, שמתווסף לגרסת הדיזל ובכך ירחיב את ההיצע באופן משמעותי עבור שלל חברות בתחומי ההובלה, ההיסעים, השילוח, גופי ממשל, שוק רכבי הנכים ועוד. 

  דגמים אלה ישווקו ללקוחות באופן חדש וייחודי על ידי הצגת נתוני TCO (Total Cost of Ownership) עלויות שימוש חודשיות לבעלי ומשתמשי הרכב.
  סיטרואן E-BERLINGO  - אל גרסת הדיזל של סיטרואן BERLINGO, אשר מובילה את פלח שוק הטנדרונים למעלה מ-15 שנים, בזכות רמת אמינות גבוהה ביותר ומענה וורסטילי לצרכי הלקוחות, נוסף עכשיו סיטרואן

   E-BERLINGO החדש, אשר יעצים את הובלתו של דגם זה בעיקר בשוק הרכב המסחרי במרחב העירוני בישראל. סיטרואן E-BERLINGO יימכר בישראל בגרסתו הקצרה במידות: אורך: 4,400.3 מ', רוחב: 1,848 מ', גובה: 1,880 מ', בסיס גלגלים: 2,785 מ'. המצוידת בחמישה מושבים. 

  על ההינע אחראי מנוע חשמלי בהספק של 136 כ"ס ומומנט של 26.5 קג"מ וזה מקבל את האנרגיה מסוללה בקיבולת 50 קוט"ש. דגם זה מצויד במטען פנימי בהספק של 11 קוט"ש, כך שזמן הטעינה מעמדה תלת פאזית יעמוד על 5 שעות בלבד. סיטרואן E-BERLINGO מצויד גם באפשרות לטעינה מהירה בהספק של 100 קוט"ש, אשר תביא את הסוללה מ-0 אחוז ל-80 אחוז תוך 30 דקות בלבד. סיטרואן E-BERLINGO רשאי לגרור גרור במשקל עד 750 ק"ג (עם/בלי בלמים) ובעל כושר העמסה של עד 684 ק"ג.

  בטיחות- סיטרואן E-BERLINGO שומר על רף בטיחות אקטיבית גבוה במיוחד בזכות שלל מערכות מקוריות שעיקרן: מערכת בלימת חירום אקטיבית, מערכת לשמירת נתיב הנסיעה כולל תיקוני היגוי, מערכת התרעת סטייה מנתיב הנסיעה, מערכת זיהוי הולכי רגל, מערכת התרעה לניטור מרחק מלפנים, מערכת לזיהוי תמרורי מהירות והמלצה לשינוי בבקרת השיוט, כל אלה בנוסף ל-6 כריות אוויר, מערכת לסיוע בזינוק בעליה ועוד.

  אבזור- סיטרואן E-BERLINGO מצויד גם באבזור נוחות עשיר שעיקריו מסך מולטימדיה בגודל 8 אינץ' ובו מערכת צימוד Apple CarPlay ו-Android Auto (בגרסאות נתמכות), בקרת שיוט, חיישני חניה אחוריים מקוריים, חיישני אורות וגשם ועוד.

  אחריות- ניתנת אחריות לדגם ל- 100,000 ק"מ או 3 שנים לרכב ו-160,000 ק"מ או 8 שנים לסוללה.

  מחיר: סיטרואן E-BERLINGO קצר, 50 קוט"ש – 178,990 ₪.
   
  עבור לתוכן העמוד