מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ג'נסיס G80 חשמלית יוקרתית בישראל

  25/05/2022
  הגדל
  כלמוביל השיקה בישראל את GENESIS Electrified G80. מותג היוקרה ג'נסיס שחרט על דגלו מובילות טכנולוגית נכנס לעידן ההנעה חשמלית, כשהוא מציג בישראל את הדגם החשמלי הראשון מתוצרתו Electrified G80, שבעקבותיו יגיע דור חדש של דגמי יוקרה חשמליים, מתקדמים ועוצמתיים של המותג. 

  ג'נסיס Electrified G80 המבשרת על העידן החדש לוקחת את התכונות המרשימות של ג'נסיס G80 שנוצרה בהשראת תפישת ה'אלגנטיות האתלטית' של המותג באיכות הנסיעה ובחוויית הנהיגה ומעצימה אותן בזכות מערכת הנעה חשמלית שהיא עתיד תעשיית הרכב. שילוב זה הופך את ג'נסיס G80 Electrified למכונית הסאלון המתקדמת, האיכותית והנקייה כיום בישראל. ג'נסיס Electrified G80 , מצוידת בגג זכוכית סולארי חדשני בו משולבים תאים פוטו-וולטאים המייצרים חשמל מאנרגיית השמש. החשמל המיוצר מהגג נאגר בסוללת המכונית ומאפשר לספק אנרגיה למכלולים השונים צורכי החשמל, ובפרט למערכת בקרת האקלים כדי לשמור על הטמפרטורה הרצויה בתא הנוסעים גם בזמן חניה.

  הנעה היברידית- ג'נסיס נושאת את דגל הטכנולוגיה גם כאשר מדובר בהנעה חשמלית. טכנולוגיית ההנעה שלה מתמקדת בשילוב של עוצמה מרשימה מצמד מנועים חשמליים הפועלים בסנכרון מושלם, מכלול סוללות מתקדם בעל קיבולת ונצילות אנרגיה גבוהה ומערכת טעינה אולטרה-מהירה המבטיחה מקסימום טווח וביצועים במינימום זמן הטענה.

  הנעה כפולה חשמלית- כדי להעניק רמת ביצועים גבוהה, ג'נסיס Electrified G80 מצוידת בשני מנועים חשמליים, אחד לכל ציר גלגלים, אשר כל אחד מהם הוא בעל הספק של 136 קילוואט ו-35.7 קג"מ. השילוב של שני המנועים יוצר הספק משולב של 272 קילוואט (370 כ"ס) ומומנט עצום של 71.4 קג"מ הזמינים באופן מידי ומאפשרים תאוצה ל-100 קמ"ש ב-4.9 שניות בלבד. השילוב של מנוע חשמלי קדמי ואחורי יוצר הנעה כפולה המנוהלת באמצעות מערכת Disconnector Actuator System. מערכת זו קובעת מתי וכמה עוצמה יתרום כל מנוע חשמלי להנעה בהתאם לתנאי הדרך ולאופי הנהיגה. הניהול החכם של המערכת קובע מתי ניתן לנוע במצב של הנעה אחורית בלבד כדי לחסוך באנרגיה, ומתי נדרש לצרף את המנוע החשמלי הקדמי בעת הצורך בזמן תאוצה או כדי לייצר אחיזה נוספת כאשר נדרשת הנעה כפולה.

  סוללות ליתיום-יון פולימר- מערך הסוללות של ג'נסיס Electrified G80, הוא מהמתקדמים בתעשיית הרכב ומבוסס על טכנולוגיית ליתיום-יון פולימר. טכנולוגיה זו מאפשר גמישות במבנה הסוללה, כך שניתן להתאימו בצורה אופטימלית למבנה המכונית כדי להשיג חלוקת משקל אידאלית, זאת לצד תכולת אנרגיה גבוהה במיוחד לכל תא בסוללה ועמידות בעומסי טעינה גבוהים ללא איבוד מיעילות תאי הסוללה. 

  מכלול הסוללות של ג'נסיס Electrified G80 הוא בעל קיבולת של 87.2 קילוואט/שעה המאפשרים טווח נסיעה של 520 ק"מ במסלול נהיגה משולב, כאשר צריכת האנרגיה המוצהרת היא 4.3 ק"מ לקילוואט. את טכנולוגיית הסוללה, משלימה תמיכה בטכנולוגיית טעינה אולטרה מהירה עם מתח גבוה במיוחד של 800 וולט. הטכנולוגיה מאפשרת לג'נסיס Electrified G80 להתחבר לתשתית טעינה מהירה של 400 וולט ללא צורך במתאמים או ברכיבים נוספים. 

  פטנט בלעדי במערכת ה-Multi Charging של ג'נסיס Electrified G80 המסוגל להפעיל את המנוע החשמלי במכונית כדי שישמש כממיר מתח להגברת מתח הטעינה מ-400 ל-800 וולט תוך שמירה על יציבות טעינה. התמיכה בטכנולוגיית טעינה אולטרה מהירה חוסכת זמן המתנה רב בשימוש בעמדות ציבוריות, כאשר טעינה בעמדה של 350 קילוואט תאפשר לטעון את הסוללה מ-10% ל-80% ב-22 דקות בלבד ולהוסיף יותר מ-300 ק"מ של טווח נסיעה. 

  שימוש בעמדת טעינה ביתית של 11Kw תאפשר טעינה של הסוללה מ-10% ל-100% ב-9 שעות. כדי לשפר את היעילות האנרגטית מצוידת ג'נסיס Electrified G80 במערכת רגרנטיבית לאחזור אנרגיית הבלימה. המערכת מנצלת את בלימת המנוע ואת השימוש בבלמים כדי לטעון את הסוללות ומאפשרת לנהג לבחור בין מספר מצבי פעולה על ידי מנופים מאחורי גלגל ההגה.

  עיצוב חיצוני- העיצוב האלגנטי ומלא הנוכחות של ג'נסיס G80 עבר מספר שדרוגים עם המעבר להנעה חשמלית, הן כדי לשפר את היעילות האווירודינמית והן כדי להעניק לגרסה החשמלית ייחודיות ונוכחות עוצמתית משלה, תוך שמירה על האלמנטים המוכרים והמזוהים כמו יחידות תאורת LED מפוצלות ורוחביות וצללית ספורטיבית דמוית קופה ומשטחי צד מפוסלים המקנים מראה בעל נוכחות ויציבה דינמית. ג'נסיס Electrified G80 מצוידת בשבכת G-Matrix חדשה ואטומה כדי לשפר את פילוח האוויר בחזית עם עיצוב חדש למעוינים בשבכה המובלטים בגימור אפור-כרום כשהיא משלבת בתוכה את פתח  הטעינה המוסתר בצידו הימני. 

  חלקו התחתון של הפגוש הקדמי עבר עיצוב מחודש וכולל כונס אוויר רחב עם מעויני G-Matrix בצבע הגוף כשמתחתיו פס כרום רוחבי הנמתח ותוחם את חלקה התחתון של המוכנית מצדדיה ומשתלב בפגוש האחורי. את החבילה האווירודינמית משלימות חצאיות צד ועיצוב מחודש לתחתית הפגוש האחורי העוזרים לשפר את זרימת האוויר מצדדי המכונית. רמת הנוחות הסאלונית חסרת הפשרות של Electrified G80 מושגת באמצעות תכנון חכם, הקפדה על הפרטים הקטנים ושילוב טכנולוגיות מתקדמות. יחד עם חלל הפנים העצום המושג באמצעות בסיס גלגלים גדול במיוחד של 301 ס"מ, מתקבלת חווית נסיעה יוקרתית ברמה הגבוהה ביותר במכוניות מסוגה.

  עיצוב פנימי- תא הנוסעים המושקע של ג'נסיס Electrified G80, בנוי בארכיטקטורת מרחב חדשנית לתחושה אוורירית, בשילוב ממשק תפעול מתקדם באמצעות משטחי מגע ותפעול קולי וברמת איכות והקפדה ברמה גבוהה ביותר. הגרסה החשמלית של ג'נסיס G80 משלבת פאר עם ידידותיות לסביבה על ידי שימוש בחומרים טבעיים או ממחוזרים כגון צבעים טבעיים לריפודי ודיפוני העור, משטחי עץ ממוחזר ושילוב של בד פוליאסטר מפלסטיק ממוחזר (PET) לדיפונים השונים.

  בטיחות- רמת הטכנולוגיה הגבוהה של ג'נסיס Electrified G80 באה לביטוי גם תחום הבטיחות, עם מערך מקיף של מערכות בטיחות ועזרי נהיגה אקטיביים העומדים לרשות הנהג, זאת בנוסף ל-10 כריות אוויר (כולל כרית ברכיים לנהג וכרית אוויר בין המושבים הקדמיים להפחתת פגיעה בתאונה צידית). דגמי Electrified G80 כוללים את כל מערכות הבטיחות כסטנדרט ובכך הופכים את הרכב לבטיחותי ביותר בסגמנט 

  רמת  Premium - מערכת מולטימדיה משולבת דיבורית BT בעלת מסך מגע 14.5 אינטש וג'ויסטיק לשליטה התומכת בממשקי Apple CarPlay ו-Android Auto, לוח מחוונים דיגיטלי בעל מסך 12.3 אינטש ותצוגת נתונים משתנה, מערכת שמע בעלת 17 רמקולים מבית Lexicon, בקרת אקלים דיגיטלית בעלת שלושה אזורי טמפרטורה נפרדים, מושב נהג ERGO בעל 18 כיוונים חשמליים, גלגל הגה מתכוונן חשמלית, זיכרונות לכיוון מושב הנהג, ההגה ומראות הצד, מושב נוסע מתכוונן חשמלית, חימום ואוורור למושבים הקדמיים, ריפודי עור, מפתח חכם לכניסה והנעה, משטח טעינה אלחוטית לטלפון הסלולרי, בלם חניה חשמלי, חיישני חניה היקפיים, שמשות אקוסטיות, תאורת אווירה בעלת 64 גוונים, וילונות צד בחלונות האחוריים, מנגנון טריקה רכה לדלתות, פתיחה וסגירה חשמלית לדלת תא המטען, תאורת חזית Quad LED, חישוקים קלים בקוטר 19 אינטש. 

  מחיר: 449,000 ₪ 

  רמת גימור  Luxury - תצוגת נתונים עילית HUD על השמשה הקדמית, גימור פנים בחיפוי עץ, גימור דמוי עור לחלקו העליון של לוח המחוונים, קונסולת שליטה במושב האחורי, וילון אחורי חשמלי, פאנל גג סולארי. 
  מחיר: 479,000 ₪.

  עבור לתוכן העמוד