מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אופל משיקה אסטרה סדאן

  29/10/2012
  הגדל

  אופל ישראל הודיעה על תחילת שיווקה של אסטרה ברלינה, משפחתית סדאן 4 דלתות, בעיצוב ספורטיבי דינאמי בקוי היצוב של דגם האינסינגניה.

   

  אסטרה ברלינה משלבת מידות נדיבות, רמת אבזור בה גבוהה ומנוע טורבו בנפח של 1.4 ליטר, המספק  140 כ"ס. לאסטרה ברלינה החדשה במבנה סדאן עם  4 דלתות. מידותיה מהגדולות בקטגוריה עם אורך של 4,658 מ', בסיס גלגלים רחב 2,658 מ', ומרחב פנים נדיב. תא המטען הנפרד שלה מציע נפח של 460 ליטרים, ובאמצעות קיפול הספסל האחורי ניתן להגדיל את נפחו עד למקסימום של 1,010 ליטר. לרכב עיצוב חדשני אווירודינמי. בסעיף האבזור, מגוון רחב של פונקציות מיזוג מתוחכמות, כולל בקרת אקלים מפוצלת , בקרת שיוט, שליטה מלאה מגלגל הרכב על מערכות השמע, Bluetooth, ועוד.

   

  לדברי אסי שמלצר, מנכ"ל אופל, "התחלנו בשיווק דגם אסטרה ברלינה בישראל, אשר זכה להתעניינות רבה עוד טרם הגעתו לארץ. מדובר בדגם סדאן, המהווה רכב אולטימטיבי עבור משפחה ישראלית, ומציע מרווח, אבזור וכוח מנוע שלא נראו על דגמים דומים בסגמנט. אסטרה ברלינה סדאן מצטרפת לרשימה מכובדת של דגמים חדשים ורמות גימור חדשות, אשר משיקה אופל בארץ ובעולם".

   

  מחירה של האופל אסטרה ברלינה עומד על 124,990 ₪. לרגל ההשקה מציעה אופל ישראל חבילת אבזור שכוללת GPS, Bluetooth, מערכת מולטימדיה, מסך מגע ומצלמה אחורית במחיר מיוחד של 5,000 ₪ במקום 8,000 ₪.

   


   

  עבור לתוכן העמוד