מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סקודה סופרב iV Plug-in hybrid בישראל

  12/06/2022
  הגדל
  חטיבת Skoda מבית צ'מפיון מוטורס, מותג הרכב האירופי המוביל והנמכר בישראל, מרחיבה את משפחת דגמי הסופרב בישראל ומנחיתה לראשונה את גרסת ה-Plug-in hybrid לרכב המנהלים המצטיין. ה - Superb iV מציע את האיכויות המוכרות והאהובות של סקודה, ובהן הנוחות והשימושיות המצוינות, והפעם בתצורת רכב המנהלים המצויד בהנעה היברידית המשלבת בין מנוע בנזין למנוע חשמלי, עם מפרט בטיחותי מתקדם ומקיף.

  יחידת הנעה- ל- Superb iV הנעה היברידית משולבת באמצעות מנועי הבנזין והחשמל. לרכב מנוע בנפח 1.4 ליטר, המשודך לתיבת  DSG  אוטומטית עם 6 הילוכים. לסופרב הספק משולב כולל מרשים של 218 כ"ס, כאשר מנוע הבנזין מספק 156 כ"ס והמנוע החשמלי מספק 115 כ"ס והוא מזנק מ-0 ל-100 ב7.7 שניות. למנוע מומנט מירבי משולב של 40.79 קג"מ, כשלמנוע החשמלי סוללה בעלת קיבולת של 13  kWh. וטווח נסיעה חשמלי מירבי של כ- 50  ק"מ (WLTP) בהתאם לרמת הגימור. למנוע הבנזין מומנט של 25.49  קג"מ המושגים ב-1,550-3,500 סל"ד עם הספק מירבי של 156 כ"ס ולמנוע החשמלי מומנט של 33.65 קג"מ. המהירות מקסימלית עומדת על 225 קמ"ש.

  עיצוב- הסופרב זכתה לעדכונים המבליטים אותה, בזכות דש המכסה את שקע הטעינה המשולב בגריל, לצד חישוקי סגסוגת 18", פנס בתחתית הדלת המקרין את לוגו Skoda על הקרקע, וחבילת LED Plus הכוללת תאורת אווירה פנימית, תאורת רגליים מלפנים ומאחור ואיתות אחורי דינמי. רמת הגימור L&K תוסיף חישוקי סגסוגת 19" ולוגו תואם (על שם מייסדי החברה) על הדשבורד, המושבים, ומתחת למראות הצד. העיצוב פנימי של רכב המנהלים מציג את העיצוב העדכני בתאי הנוסעים לצד חוויית המשתמש המתקדמת.

  אבזור- מערכת המולטימדיהBolero  כוללת מסך מגע צבעוני 8" בעיצוב זכוכית המאפשר שליטה במערכות הרכב  עם תפעול מלא בעברית וכן מערכת סאונד בת 8 רמקולים, ולצידו מחשב ה-Virual Cockpit, לוח מחוונים דיגיטלי, גג שמש עם פתיחה חשמלית, דוושה וירטואלית לתא המטען, מערכת לבחירת מצב נהיגה ובקרת שלדה דינמית להגדרת פרמטרים עבור צרכי הנהג וסגנון הנהיגה, בתוספת למערכת בקרת אקלים דיגיטלית המפוצלת ל-3 איזורים, סייע חניה הבוחר באופן אוטומטי חנייה בטור, במקביל או בניצב לרכבים חונים, מערכת Kessy להנעה, נעילה ופתיחה ללא מפתח ובלם יד חשמלי. הנהג והנוסעים ייהנו מהגה וידית הילוכים בציפוי עור, מושבים קדמיים עם כוונון חשמלי ותמיכה לגב התחתון, מושב נהג עם זכרונות, וכן ריפוד מושבים מבד אלקנטרה בשילוב עור\עור מלאכותי ועיגונים למושבי הבטיחות לילדים ו-וילונות נגללים, לכך יתווספו ברמת הגימור L&K מערכת שמע עם 11 רמקולים וסאבוופר, מושבים קדמיים עם כוונון חשמלי לתמיכה בגב התחתון ומסאז' לנהג ומושבים קדמיים מחוממים\מאווררים.

  בטיחות- מפרט הבטיחות כולל כסטנדרט, מגוון מערכות נרחב: Front assist לניטור מרחק מלפנים אשר מבצע בלימה של הרכב בעת זיהוי סכנה להתנגשות, כולל זיהוי של הולכי רגל, מערכת Lane Assist לתיקוני היגוי למניעת סטיה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, Maneuver Assist לזיהוי מכשולים מאחורי ובחזית הרכב ולבלימה בעת זיהוי סכנה להתנגשות, 7 כריות אוויר, מצלמה אחורית וחיישני חניה אחוריים וקדמיים, מערכת להתרעה על כלי רכב בשטח מת ופנסי Full Led עם טכנולוגיית Matrix למיסוך רכבים במצב של אורות גבוהים, לתאורה מירבית לנהג ללא סנוור משתמשי הדרך. רמת הגימור L&K תכלול גם מערכת Area View – 4 מצלמות המציגות על מסך המערכת תמונה היקפית 360 של סביבת הרכב.

  מחירים: ה- Skoda Superb iV יעמוד על 242,500 ₪ לרמת הגימור Style ו-258,500 ₪ עבור רמת הגימור L&K.
   
  עבור לתוכן העמוד