מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סקודה קארוק מתחדשת

  13/07/2022
  הגדל
  סקודה מותג הרכב האירופי המצליח בישראל כעשור, מעדכן את רכב הפנאי, לאחר שעבר מתיחת פנים. הקארוק מיצב עצמו בקטגוריה בישראל כאחד מהדגמים המובילים של סקודה. צילום: יצרן.

  עיצוב- העיצוב החיצוני של הקארוק מתעדכן בשפת העיצוב העכשווית של המותג, עם פנסי ערפל בעיצוב מחודש, סבכה קדמית בעלת עיצוב משושה כפי שמצוידים יתר דגמי סקודה, וכן מסגרת כרום בולטת. יחידות התאורה מתחדשות והן צרות לעומת הדגם היוצא, כאשר פסי נשיאה שחורים בגג הרכב וחישוקי סגסוגת 17" SCUTUS משלימים נוכחות כביש מרשימה. רמת הגימור Style תוסיף חישוקי סגסוגת 18" PROCYON, פסי נשיאה כסופים בגג הרכב, ספוילר אחורי, גג שמש חשמלי ועיטורים בספי הדלתות.

  מנוע- הקארוק מצויד במנוע 1.5 ליטר TSI, בעל הספק של 150 כ"ס המושגים ב-5,000-6,000 סל"ד. מנוע זה משודך לתיבת הילוכים אוטומטית DSG בעלת 7 הילוכים. המהירות המרבית של גרסה זו היא 210 קמ"ש, עם תאוצה של 8.9 שניות מ-0 ל-100 קמ"ש.

  בטיחות- מפרט הבטיחות בקארוק עשיר ומספק החל מרמת הכניסה מגוון מערכות מתקדמות: Front assist לניטור מרחק מלפנים אשר מבצע בלימה של הרכב בעת זיהוי סכנה להתנגשות, כולל זיהוי של הולכי רגל, מערכת Lane Assist לתיקוני היגוי למניעת סטיה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, Maneuver Assist לזיהוי מכשולים מאחורי הרכב ולבלימה בעת זיהוי סכנה להתנגשות בעת חניה, מצלמה אחורית, 7 כריות אוויר, חיישני חניה אחוריים , ופנסים קדמיים Full LED בטכנולוגיית Matrix (ברמת הגימור Style).

  אבזור- הקארוק כולל הגה דו חישורי עם כפתורי שליטה למולטימדיה, חלונות אחוריים כהים, את מערכת המולטימדיה החדישה Bolero  עם מסך מגע צבעוני 8", מערכת סאונד עם 6 רמקולים, 2 שקעי USB מלפנים ו-1 מאחור, מערכת Kessy Go  להנעה ללא מפתח, שקע 230V, שקע 12V מערכת בקרת אקלים דיגיטלית עם פתחי מיזוג למושבים האחוריים, מערכת Start & Stop, כוונון גובה למושבים הקדמיים, והגה דו חישורי.

  רמת הגימור  Styleתוסיף Virtual Cockpit למערכת המולטימדיה, מערכת Kessy לפתיחה, נעילה והנעה ללא מפתח, מושבים קדמיים עם כוונון חשמלי ותמיכה לגב התחתון עם זכרונות, וציפוי עור להגה דו חישורי בתוספת כפתורי שליטה למערכת המולטימדיה ומנופי העברת הילוכים, לצד חבילת Ambient Light עם תאורת אווירה פנימית תאורה לרגליים, ובסוככי שמש.

  מחירים ₪ :
  רמת הגימור Ambition– 168,500 
  לרמת הגימור Style– 189,990 

  צילום: יצרן
   

  עבור לתוכן העמוד