מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  דאצ'יה ג'וגר חדשה: פתרון אטרקטיבי ל- 7 נוסעים

  13/07/2022
  הגדל
  דאצ'יה ממשיכה לחדש עם דגם משפחתי חדש ומשתלם עם הדאצ'יה Jogger החדש. דאצ'יה משדרגת כעת את הרכב המשפחתי שלה שנקראה לודג'י, לדגם חדש ומודרני עם 7 מושבים. צילום: יצרן.

  עיצוב- הפרופיל הקדמי של הדאצ'יה Jogger החדש משלב גריל רחב, הייחודי למותג דאצ'יה, כנפיים מודגשות המרחיקות את הגלגלים לארבע הפינות של הרכב, ומכסה תא מנוע מחוטב ואופקי. הגלגלים שפניהם משיקים למישור המרכב והספוילר בדלת האחורית מעניקים תחושה דינמית. הפנסים האחוריים האנכיים ממקסמים את רוחב דלת אזור המטען. הקווים המשתפלים שלהם מדגישים את הכתפיים של הכנפיים האחוריות ומעניקים תחושה יציבה להפליא על הגלגלים. הדאצ'יה Jogger מעניק תחושה של המרחב הפתוח הודות מסילות הגגון, קשתות הגלגלים המודגשות ומרווח הגחון הגבוה (200 מ"מ כשהרכב ריק) המתאים לכל סוגי הדרכים.

  מידות- הודות לגלגלים בעלי קוטר גדול (660 מ"מ) וצמיגים בעלי יחס ממדים גבוה, הדאצ'יה Jogger נראה חסון. בסיס הגלגלים הנדיב של  2898 מ"מ (הקיים רק בקטגוריית מנהלים ומעלה) מרווח הראש והחלק האחורי האנכי (פנסים אחוריים אנכיים, דלת עורפית רחבה במיוחד, סף נמוך) מעניקים חלל פנים מרווח יותר ונפח אזור מטען גדול יותר. הדלתות האחוריות הארוכות הופכות את המושבים האחוריים לנגישים ומרווחים יותר. עם אורך של 4.55 מטר, הדאצ'יה Jogger הוא הרכב הארוך ביותר במערך הדגמים של דאצ'יה. 

  ממדים המבוקשים על ידי משפחות המחפשות רב-תכליתיות יומיומית. יחידות הפנסים הקדמיים והאחוריים משלבים את חתימת התאורה החדשה של דאצ'יה בצורת האות Y. טכנולוגיית LED משמשת בתאורת הנסיעה ביום מלפנים ובאלומה הנמוכה של הפנסים הראשיים. טכנולוגיית LED לא רק צורכת פחות אנרגיה, אלא גם מספקת תאורה טובה יותר, כדי לראות ולהיראות טוב יותר הן ביום והן בלילה. בעיצוב הצד, בולטות מסילות גגון מודולארית שניתנות להסבה במספר צעדים מהירים.

  מנוע- הדאצ'יה Jogger החדש יהיה זמין עם מנוע טורבו בנזין 1.0 ליטר TCe 110 ובשלוש רמות גמור: Essential, Comfort, Comfort plus. תיבת ההילוכים ידנית.

  בטיחות- הדאצ'יה Jogger בנוי על פלטפורמה מודרנית עם מרכב מחוזק, שש כריות אוויר, וכולל את מערכות העזר לנהג (ADAS) ומאפייני הבטיחות המתקדמים ביותר. משפחת הפלטפורמות CMF-B, שנראתה לראשונה בסנדרו החדש ובלוגאן החדש, הדאצ'יה Jogger כולל מודול אחורי ייחודי המגיע לאורך של 4.55 מ', ומעניק לרכב את המרחב והרב-תכליתיות ההולמים רכב בקבוצה C.

  אבזור- גרסת ESSENTIAL כוללת 6 כריות אוויר, בלימה אוטונומית, חישוקי פלדה 16", תאורת ראשית FULL LED, מולטימדיה 8" עם שיקוף Apple Carplay & Android Auto, חיישני חניה מאחור, מסילות גגון, חיישני אורות ובקרת שיוט.

  המחיר החל מ-104,990 ₪ לגרסת Comfort יתווספו בקרת אקלים, מצלמה אחורית, מראות צד בצבע הרכב ומתכווננות חשמלית, מסילות גגון מודולריות, משענת יד אינטגרלית לנהג, חיישני גשם, הגה עור ושמשות כהות מאחור.

  המחיר החל מ-114,990 ₪ לגרסת Comfort plus , תתווסף מערכת לזיהוי שטח מת, חישוקי אלומיניום 16", בלם חניה חשמלי, תצוגת TFT 4.2" בלוח המחוונים, מפתח חכם, חיישני חניה קדמיים ומשענת יד מרכזית לנהג ולנוסע.

  המחיר החל מ-119,990 ₪

  צילום: יצרן

  עבור לתוכן העמוד