מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מאזדה CX-3 בגרסה מחודשת

  13/07/2022
  הגדל
  דלק מוטורס, יבואנית מאזדה בישראל, מתחילה לשווק, דגמים חדשים להיצע של הקרוסאובר העירוני הפופולרי, CX-3 זאת בנוסף לדגמים המוכרים הזמינים כעת במלאי למימוש מידי.

  החידושים: מנוע ה-2.0L החזק חוזר ברמת הגימור הגבוהה Pure White וכן נוספה להיצע הדגמים רמת גימור גבוהה למנוע ה-1.5L העונה לשם Pure. רמות האבזור החדשות זוכות לשדרוג של מערך הבטיחות עם מערכת לאיתור שטחים מתים (BSM) עם התראת תעבורה צולבת בנסיעה לאחור (RCTA), מערכת חכמה לסיוע בבלימה בעיר בעת נסיעה לאחור (SCBS-R) הכוללת בלימה עצמאית, ומערכת לזיהוי והתראה מפני עייפות הנהג (DAA).

  דגם 1.5L Pure יכלול, בין השאר, בנוסף לקיים בדגם ה-Urban, חיישני נסיעה לאחור, גימורי כרום בפגוש הקדמי ובצדי הדלתות, פנסי ערפל מסוג LED וכן חישוקי סגסוגת בגימור כרום 215/50R18. חוויית השהייה בתא הנוסעים תזכה לשדרוג משמעותי בדמות מערכת שמע של BOSE  ואפשרות לטעינה אלחוטית. מחיר הדגם – 135,900 ₪.

  דגם ה-L2.0 החזק חוזר להיצע ברמת האבזור היוקרתית -Pure White  ויוצע עם ריפודי העור הלבן הייחודיים המעניקים לו את שמו, גימורי Suede אפור ותפרים ייחודיים בתא הנוסעים. הוא כולל את כל האבזור הקיים בדגם ה-1.5L Pure ובנוסף: כיוונון חשמלי, זיכרונות ותמיכה לגב התחתון במושב הנהג ופקדי העברת הילוכים מגלגל ההגה התורמים לחווית הנהיגה הספורטיבית של דגם זה. למרות השדרוג באבזור והתהפוכות בשוק הרכב העולמי, מחירו של דגם זה הופחת ויעמוד על 145,900 ₪.

  צילום: יצרן

  עבור לתוכן העמוד