מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה ספורטאז' בגרסאות חדשות בנזין 2.0 היברידי ופלאג אין בישראל

  13/07/2022
  הגדל
  חברת טלקאר, יבואנית קיה לישראל, מודיעה על תחילת שיווקן של גרסאות חדשות של הספורטאז', שהושק בחודש מרץ וזוכה לביקוש רב עם למעלה מ 2,000 הזמנות של לקוחות פרטיים. צילום: יצרן. 

  הדור החמישי לספורטאז' מציע, לראשונה, גרסאות המבוססות על מערכות הנעה היברידיות: הייבריד ופלאג-אין הייבריד, המשפרות את הביצועים וצריכת הדלק ומפחיתות את פליטות המזהמים, ולצידן גרסת בנזין 2.0 אטמוספרית.

  הגרסאות החדשות ממשיכות את הקו המתקדם שהציג הספורטאז' החדש, עם סביבת נהג טכנולוגית וחדשנית הכוללת תצוגה רחבה ומרשימה הכוללת מסך מגע בגודל 12.3 אינטש ולצידו לוח מחוונים בגודל 12 אינטש, וכוללות עתה רמת אבזור GT-Line ספורטיבית.

  הנעה- הספורטאז' החדש, מציע כעת דגמי ההייבריד (HEV) והפלאג-אין הייבריד (PHEV) של הספורטאז' החדש, פותחו על בסיס ארכיטקטורה ייעודית מתקדמת שהופכת אותו לאחד מדגמי ה-SUV היעילים ביותר שבנמצא, עם ארגון מרחבי שתוכנן בקפידה בכדי למנוע השפעה על המרחב העומד לרשות הנוסעים והמטען.

  גרסת ההייבריד כוללת, מארז הסוללות ממוקם מתחת לשורת המושבים השנייה וכתוצאה מכך מרווח רגליים זהה לזה שבדגמי הספורטאז' עם מנוע בעירה פנימית.

  בגרסת הפלאג-אין ממוקמת סוללת המתח הגבוה במרכז, בין שני הסרנים, מתחת למרכב של ה-SUV, כדי להבטיח חלוקת משקל מאוזנת ומרחב פנימי שימושי, נוח ורב-תכליתי.
  הספורטאז' פלאג-אין, כולל את מנוע ה-1.6 ליטר T-GDI עטור הפרסים של קיה, מנוע הנעה חשמלי 66.9 קוו"ט בעל מגנט קבוע ומארז סוללות ליתיום-יון פולימר 13.8 קווט"ש. מערכת ההינע המשולבת מעניקה הספק כולל של 265 כ"ס, כאשר 180 כ"ס מקורם במנוע הבעירה הפנימית.

  מארז הסוללות המתקדם בספורטאז' פלאג-אין כולל יחידת ניהול סוללות מתקדמת המנטרת באופן רציף את מצב הסוללה. המארז מצויד גם ביחידת ניטור תאים מתקדמת המודדת ומנטרת את המתח והטמפרטורה של התאים. הספורטאז' פלאג-אין מצויד במצב שטח (Terrain Mode) חדש המתאים באופן אוטומטי את ההגדרות של הרכב ומאפשר נהיגה אופטימלית בכל מצב נתון של הכביש והסביבה, כולל שלג, בוץ וחול. מערכת AWD מבוקרת אלקטרונית מוודאת שהכוח מחולק בצורה מיטבית בין הגלגלים הקדמיים לאחוריים בהתאם לתנאי הדרך ומצבי הנהיגה, משפרת את ביצועי הנהיגה ומגבירה את הבטיחות והחיסכון.

  דגם הספורטאז' ההיברידי מצויד במנוע ה-1.6 ליטר T-GDI  180כ"ס ולצידו מנוע הנעה חשמלי מסוג מגנט קבוע עם 44.2 קוו"ט וסוללת ליתיום-יון פולימר של 1.49 קווט"ש עם הספק כולל של 230 כ"ס.

  להשלמת מערך יחידות ההנעה של הספורטאז',  מוצעת עתה גרסה חדשה עם מנוע בנזין בנפח 2.0 ל' בשילוב עם תיבת הילוכים אוט' פלנטרית עם 6 הילוכים.

  אבזור- דגם אורבן – כבר מדגם הכניסה, הזמין עם מנוע בנזין בנפח 2.0 ל', טורבו בנזין או דיזל בנפח 1.6 ליטר, הספורטאז' החדש מציע מגוון של מערכות בטיחות אקטיביות ואבזור עשיר.

  מחירים:

  קיה ספורטאז' 2.0 ל' בנזין אורבן אוט' – 164,900 ₪
  קיה ספורטאז' 1.6 ל' טורבו הייבריד אוט' – 229,900 ₪
  קיה ספורטאז' 1.6 ל' טורבו פלאג-אין GT-Line WD4 אוט' – 238,900 ₪

  תמונות: יצרן

  עבור לתוכן העמוד