מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אינפיניטי QX60 יוקרתית לשבעה נוסעים בישראל

  21/08/2022
  הגדל
  ה-INFINITI QX60 החדש מגיע לאולם התצוגה החדש והיוקרתי של אינפיניטי בראשל"צ. מדובר ברכב SUV עם 7 מקומות, מצויד יותר, מעוצב ומתקדם הרבה יותר, עם תוספות נדיבות כבר מרמת הגימור הראשונה.

  כל דגמי ה-QX60 כוללים תצוגה אינטראקטיבית INFINITI InTouch™‎ בגודל 12.3 אינץ' עם תוכנת תאימות אלחוטית ל-Apple CarPlay®‎ ו-Android Auto™, מושבים העשויים מעור יוקרתי, גג פנורמי, דלת מטען חשמלית וחיישני חניה מלפנים ומאחור. ה-QX60 כולל שבעה מושבים כסטנדרט, INFINITI הקדישה תשומת לב קפדנית כדי להבטיח לנהג ולנוסעים בכל שורה לנסוע בנוחות מירבית. כל המושבים הקדמיים של ה-QX60 כוללים חימום (ברמת גימור SENSORY), מושבים קדמיים המתכווננים ל-8 מצבים, "אפס כבידה" עם כוונון מותני חזק. מושב הנהג כולל פונקציית זיכרון כפולה של נוסעים המקושרת עם המראות החיצוניות. המושבים בשורה השנייה כוללים קיפול מפוצל 60/40 ושחרור בנגיעה אחת לגישה ללא מאמץ לשורה השלישית, גם כאשר מושבי בטיחות לילדים תופסים את השורה השנייה. לשורה השלישית פתחי מזגן נפרדים.

  שישה צבעים חיצוניים ייחודיים זמינים עבור ה-QX60 כולל שחור Mineral, כסוף platinum, אפור Graphite אפור-כחול Moonbow, לבן Moonlight, ברונזה Titanium. צבעי הפנים כוללים מושבים מעור גרפיט ואבן חול. בגרסת LUXE מושבי הפנים בצבע שחור וצבע אבן בז'. צבע כאמל זמין ברמת SENSORY.

  מנוע- דגמי QX60 החדש מצוידים במנוע 3.5 ליטר V-6 עטור פרסים בהספק של 295 כוחות סוס יחד עם תיבת 9 הילוכים אוטומטית חדשה לגמרי. בורר כונן של חמישה מצבים ומערכת עצירה/התנעה כסטנדרט. הנעה חכמה לכל הגלגלים זמינה בכל הרמות ומשופרת עם חיבור ישיר המעביר בצורה חלקה עד 50% מהכוח הזמין כמעט באופן מיידי לגלגלים האחוריים למשיכה טובה יותר.

  אבזור- ה-QX60 LUXE מוצע עם גלגלי 20 אינץ', מסילות גג דקיקות, מסך מולטימדיה ולוח מחוונים בגדלים  12.3 אינץ' כל אחד, ניווט, צג עם זיהוי אובייקטים נעים, מניעת סטייה מנתיב, התנעת מנוע מרחוק ומושבים קדמיים עם בקרת אקלים.

  ברמת ה-INFINITI QX60 SENSORY משלים את התפריט המרשים הזה עם מכשירי עיסוי בתוך המושב לנהג ולנוסע מלפנים, מושבים קדמיים מחוממים, קיפול מושבים חשמלי בשורה השלישית, תצוגה עילית ומראת מצלמה מרכזית, מטען אלחוטי לסמארטפון, דלת חשמלית לתא מטען המופעלת בתנועה, תאורת אווירה פנימית משופרת, לוחות מוארים ואודיו מסדרת Bose Performance עם 16 רמקולים. יציאת USB נוספת זמינה בשורה השלישית.

  מחירים:
  INFINITI QX60 LUXE  החל מ- 419,990 ₪ 
  INFINITI QX60 SENSORY  החל מ- 464,990 ₪ 

  עבור לתוכן העמוד