מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  BYD חושפת את הדגמים שישווקו באירופה ובישראל

  6/09/2022
  הגדל
  שלמה מוטורס, חברה בבעלות משותפת של קבוצת שלמה וקבוצת אלייד, יבואנית BYD בישראל, תחל לשווק את כלי הרכב הפרטיים של המותג. החל מחודש ספטמבר.

  BYD (Build Your Dreams) הינה יצרנית הרכב המובילה בעולם לכלי רכב המבוססים על הנעה חדשהו פעילה בארץ כבר למעלה מעשור ושיווקה עד כה בישראל אוטובוסים חשמליים.

  BYD החלה פעילותה באירופה ומהחודש הבא בישראל. כעת היא חושפת את הדגמים שיובילו את המהפכה החשמלית שלה.

  ATTO-3   - אטו,הינה מכונית במבנה קרוסאובר  SUV-C, העיצוב אלגנטי ודינאמי דמוי דרקון. גודלו דומה לג'ילי גיאומטרי ול- MG-ZS וסביר שתשתלב כראוי בקטגוריה החשמלית משפחתית הנפוצה בישראל ותהיה הלהיט החם של המותג. אטו, מתבססת על פלטפורמה חדשה שמיועדת למיקום יעיל של הסוללה. המידות עם אורך של 4,455 מ' ובסיס גלגלים של 2.720 מ' ותא מטען עם נפח של 440 ליטר. עיצוב הפנים נקי ועתידי ודמוי תא טייס. שמשלב חומרי איכותיים. צג מולטימדיה 12.8 אינץ, שניתן לסיבוב לאנכי ורוחבי. לוח מחוונים מזערי, מצוי בצמוד להגה ולעיני הנהג. פנל הילוכים מהודר ורחב שכולל ידית לשילוב ההילוכים בעיצוב כמו במטוס. המנוע חשמלי שמספק 204 כ"ס ותאוצה ל- 100 קמ"ש שתתקבל בתוך 7.3 שניות. הסוללה בקיבולת של 60 קוט"ש וטווח נסיעה של 420 ק"מ. הנעת הגלגלים קדמית. תחום הבטיחות כולל מערכות אקטיביות ואדפטיביות מתקדמות. רמת האבזור עשירה שכוללת מערכת מולטימדיה מתקדמת, הפעלה קולית, מצלמות מתקדמות ועוד. המחיר הצפוי כ- 155,000 ₪.

  טאנג- רכב במבנה SUV-D המיועד להסעת שבעה נוסעים. העיצוב אלגנטי ודינאמי דמוי דרקון. המידות נדיבות עם אורך של: 4,870 מ' ובסיס גלגלים של 2,920 מ'. נפחת תא המטען 235 ליטר.

  המנוע כולל צמד מנועים חשמליים שמספקים כ- 516 כ"ס. התאוצה ל- 100 קמ"ש, תתקבל בתוך 4.6 שניות. הסוללה בקיבולת  של 85.4 קוט"ש וטווח נסיעה של 400 ק"מ. מחיר צפוי כ- 300,000 ₪ .

  האן EV  - הינה מכונית משפחית גדולה, במבנה סדאן. בקו העיצוב האלגנטי דינאמי של BYD. מידות מורחבות עם אורך של 4,995 מ' ובסיס גלגלים  של 2.920 מ'. תא המטען מצומצם בנפח של 410 ליטר. יחידת ההנעה החשמלית כוללת 2 מנועים חשמליים המספקים 516 כ"ס. תאוצה ל- 100 קמ"ש מתקבלת בתוך 3.9 שניות. הסוללה בקיבולת של 85 קוט"ש וטווח הנסיעה עומד על 512 ק"מ. מחיר משוער: 275,000 ₪ .

  שיווק דגמי הרכב הפרטיים מתוכנן להתחיל לקראת סיום הרבעון השלישי של 2022. החברה צפויה לפתוח ארבעה אולמות תצוגה מרשימים בפריסה ארצית, בהם יוכלו הלקוחות להתרשם ולרכוש את כלי הרכב. האולמות ייפתחו במיקומים מרכזיים: הראשון שבהם, צפוי להיפתח בפ"ת עם הגעת המשלוח הראשון של כלי הרכב בחודש ספטמבר. בחיפה, ייפתח בהמשך אולם נוסף, האולם בירושלים יפתח באוקטובר ואולם נוסף בבאר שבע יחל לפעול בדצמבר. עם תחילת השיווק, צפויה החברה להשיק אתר אינטרנט ידידותי, שיאפשר להזמין מכוניות באון ליין.

  BYD נוסדה בשנת 1995, כחלוצה בטכנולוגיית סוללות. עם למעלה מ-27 שנות ניסיון בפיתוח סוללות, BYD שמה לה למטרה ליצור מערכת אקולוגית (eco-system) הפועלת באמצעות אנרגיה נקייה ומתחדשת תוך הפחתת התלות העולמית בדלקים מאובנים. BYD ,  מעצימה את החשמול בתחבורה בקנה מידה עולמי. כך למשל, החברה היא ה-OEM הראשון בעולם שהכריזה על הפסקת ייצור של כלי רכב עם מנועי בעירה פנימיים במטרה להתמקד בכלי רכב מונעי סוללות והיברידיות פלאג-אין.

  צילומים: יצרן

  עבור לתוכן העמוד