מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ג'ילי גיאומטרי C החשמלית שוברת שיאים

  19/09/2022
  הגדל
  הרכב הנמכר ביותר בישראל בחודש אוגוסט הוא ג'ילי גיאומטרי, עם שיא של 1,000 מסירות בחודש. צילום: רונן טופלברג

  למעלה מ-4,500 רכבים מדגם ג'ילי-  Geometry C  נעים כבר היום על כבישי ישראל  נתון מרשים, אם לוקחים בחשבון שלא חלפה אפילו שנה ממועד השקת הדגם בישראל בנובמבר 2021.

  עפ"י נתוני משרד התחבורה, גם בחודש אוגוסט, זכתה ג'ילי גיאומטרי להיות מדורגת כחשמלית הנמכרת ביותר בישראל עם מסירות של 1,000 רכבים בחודש אחד, כאשר לראשונה דגם Geometry C הינו אף הרכב הנמכר ביותר בחודש אוגוסט מבין כל דגמי הרכב הנמכרים בישראל חשמליים ושאינם חשמליים.

  שיפור בשרות- ג'ילי ישראל, מרחיבה את פריסת רשת ארצית של מערך שירות ומכירות במספר מוקדים נוספים: נתניה, עפולה ות"א, המתווספים ל-4 אולמות תצוגה הפועלים כיום בת"א, בחיפה, באר שבע ומודיעין. מערך השירות של ג'ילי ישראל פועל גם במתכונת מוקד 24/7  לתמיכה מלאה בלקוחות הרכב החשמלי (*8133).

  רונן יבלון, מנכ"ל ג'ילי ישראל:"אנו מודים לקהל לקוחותינו על הבעת האמון והסבלנות שנדרשת לאספקת רכבים חשמליים בעת הנוכחית, ונרגשים כל חודש לחצות אבן דרך נוספת במסלול הארוך לבניית מותג רכב מוביל בישראל. אנו מחויבים להמשיך ולהשקיע את מירב המאמצים בהענקת רמת שירות גבוהה וחווית בעלות ייחודית ללקוחות אשר בוחרים ג'ילי".
   

  עבור לתוכן העמוד