מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סמלת תייבא רכבי המותג WEY מבית גרייט-וול

  19/09/2022
  הגדל
  קבוצת סמלת  יבואנית רכבי ה- 4X4  ג'יפ וסובארו, מותג ראם, ורכבי היוקרה אלפא רומיאו, פרארי מזראטי והרכבים החשמליים של פיאט, עדכנה היום כי חתמה על הסכם עם קבוצת GREAT WALL MOTORS והחל מהרבעון הרביעי 2022 תייבא לארץ את רכבי המותג WEY. צילום: יצרן.

  ההיכרות ושיתוף הפעולה עם Great Wall היא תוצאה של קשר שהחל בעבר ולאורך כל התקופה הזאת ועד היום למדו שני הצדדים את היתרונות, התרומה וההתאמה שיש לשני הצדדים להביא לשיתוף הפעולה שנולד ולהוביל את המותג לצמיחה ולתפיסת נתח משמעותי בשוק רכבי הפנאי ובעתיד גם בשוק רכבי השטח בישראל. ההשקה תצא לדרך לקראת סוף 2022.

  המותג החדש WEY מתווסף למותגים הקיימים של סמלת בהם: ג'יפ, סובארו, אלפא רומיאו ודגמי העל של פרארי ומזראטי. לאחרונה הקמנו חברה נפרדת בה תרוכז כלל פעילות המותגים החדשים שלנו במטרה לייצר הפרדה תפעולית בניהול המותגים השונים וכתוצאה מיקוד מקצועי שיאפשר התמחות ושירות איכותי המותאם לצרכים השונים של סגמנטים שונים בקרב הלקוחות שלנו. אנחנו בסמלת נמשיך בהווה וגם בעתיד להרחיב את הצע המותגים שאנחנו מייבאים  עבור הלקוחות שלנו מתוך הבנה שסמלת היא בית לרכבים ייחודיים וללקוחות שאוהבים רכבים.

  Great Wall מתמחה בייצור מגוון רחב של רכבי פנאי, שטח ורכבי פיק אפ ולמעשה Great Wall היא יצרנית רכבי הפנאי (SUV), רכבי השטח והפיק אפ הגדולה ביותר בקרב המותגים הסיניים בשוק הרכב בסין ואף מובילה במכירות בסין בסגמנטים אלו. Great Wall נחשבת ליצרן מוביל טכנולוגית, המקדם טכנולוגיות חדשות פורצות דרך ובין היתר אף מתעניין גם בטכנולוגיות של חברות טכנולוגיה ישראליות בתחום האוטוטק.

  המותג WEY הנו מותג הדגל של קבוצת Great Wall. סמלת צופים כי החל מהרבעון הרביעי של שנת 2022 , יושקו שני דגמים של רכבי SUV בעלי טכנולוגיית פלאג-אין ובהמשך צפויים להגיע לישראל גם רכבי השטח.


   

  עבור לתוכן העמוד