מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  נאייקס רוכשת את רוזמן הפועלת לתשלום חכם בדלקנים וציי רכב

  19/09/2022
  הגדל
  חברת הפינטק נאייקס (TASE: NYAX), המפעילה פלטפרומת מסחר ותשלומים עולמית המסייעת לקמעונאים להגדיל את עסקיהם, חתמה על מזכר הבנות לרכישת מלוא הון המניות של החברות רוזמן חברה להנדסה בע"מ ורוזמן אחזקה בע"מ. זאת, כחלק מהעמקה והרחבת הפעילות של נאייקס בעולם פתרונות התשלום לורטיקילים נוספים, לצד הרכישה ביוני האחרון של חברת OTI המספקת פתרונות תשלום אוטומטיות בייחוד בתחנות דלק.

  חברת רוזמן, שנוסדה בשנת 1978 על ידי ברוריה ויחיאל (ז"ל) רוזמן, היא חלוצה עולמית בתחום מערכות לניהול תחנות דלק (ציבוריות ופנים ארגוניות), מערכות אוטומציה לזיהוי ופתיחת תדלוק, מערכות לניהול ציי רכב, מערכות לתדלוקי שטח ומערכות לניהול עמדות טעינה לרכב החשמלי. 

  רוזמן מעסיקה 55 עובדים כולל צוות פיתוח (תוכנה חומרה וקושחה) הרכבות וייצור ומשרדיה נמצאים בקרית עתידים. רוזמן, מנהלת מערכות חכמות בתחומי התדלוק, הטענה וניהול ציי רכב בלמעלה מ- 20 מדינות בין לקוחותיה בישראל: דור אלון, פז, אגד ודן.

  יאיר נחמד, מנכ"ל נאייקס מסר: "לרוזמן צוות ותיק ומנוסה ולקוחות גלובליים ומקומיים מובילים. פעילותה המשמעותית בתחום שירותי האוטומציה לתשלום עבור דלקים תואמת את האסטרטגיה שלנו בתחום הריטייל ותתרום לצמיחתנו. אנו מאמינים שיחד אף נתרום ללקוחות החברה לצמוח ולהגדיל את מכירותיהם עם הפתרונות שאנו מביאים יחד".

  אלי בר, מנכ"ל רוזמן, מסר: "נאייקס תאפשר לרוזמן להגדיל את סל המוצרים והפתרונות המוצעים ללקוחותינו בארץ ובעולם. חיבור זה יבטיח כי רוזמן תמשיך להוביל טכנולוגית את שוק מחשוב תחנות הדלק, אוטומציית תשלום (דלקנים), ציי רכב וניהול החשמל לרכב בארץ ובחו"ל וכן יאפשר חדירה לשווקים חדשים באמצעות מערך השיווק הגלובלי של נאייקס".

  צילום: ניר סלקמן

  עבור לתוכן העמוד