מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  איי-נט ופנגו יספקו התראות מפני תאונות דרכים

  17/10/2022
  הגדל
  חברת איי-נט Eye Net הישראלית (חברה בת של פורסייט) חתמה היום על הסכם שיתוף פעולה עם חברת פנגו, מפתחת אפליקציית החניה והניידות המובילה בישראל למתן התראות מפני תאונות דרכים למשתמשי פנגו.

  בהתאם להסכם, הצדדים ישתפו פעולה כדי להטמיע את מוצרי Eye-Net™ Protect באפליקציה של פנגו. ההטמעה תאפשר למשתמשי אפליקציית פנגו שהשלימו את תהליך ההצטרפות, להשתמש בשירות המופעל על ידי איי-נט באמצעות האפליקציה, אשר נועד לספק שכבת הגנה למשתמשי פנגו ועשוי למנוע תאונות דרכים על ידי מתן התראה לנהגים ומשתמשי דרך אודות התנגשויות קרבות. הפריסה בקנה מידה פוטנציאלי רחב של מערכת Eye-Net™ Protect באפליקציה של פנגו עשויה לאפשר לפתרון המשולב להגן על חייהם של מיליוני משתמשים בישראל.

  כחלק מההסכם, פנגו תשמש כמפיצה של איי-נט בישראל וכמנהלת הקהילה בישראל של מוצרי איי-נט. במסגרת תפקידה כמנהלת קהילת ישראל, תוביל פנגו את מאמצי הפיתוח העסקי של איי-נט בשוק הישראלי, תציג את החברה לשותפיה המסחריים בישראל, ותהיה זכאית לחלק מהתמורה שנובעת ממכירת מוצרי איי-נט בישראל. כמו כן, פנגו תהיה זכאית ל-50% מהכנסות שיתקבלו על-ידי איי-נט מצדדים שלישיים עבור שירותים הניתנים בישראל. יתרה מכך, יוענקו לפנגו אופציות לרכישת 2,500 מניות רגילות, בנות 0.01 ש"ח ערך נקוב כל אחת  של איי-נט, המהוות, אם ימומשו במלואן, 2.22% מהון המניות המונפק של איי-נט על בסיס דילול מלא, במחיר מימוש המשקף שווי חברה של 40 מיליון דולר.

  בתום הטמעה מוצלחת של Eye-Net™ Protect באפליקציה של פנגו, פנגו תשחרר גרסה מעודכנת של האפליקציה שלה, שתכלול את תוסף ה-SDK של איי-נט, למיליוני משתמשיה בישראל. האפליקציה המעודכנת תהיה זמינה להורדה גם בכל חנויות האפליקציות הרלוונטיות. הפתרון המשולב החדש יכלול את Eye-Net Protect החינמי וכן תזרים הכנסות משותף פוטנציאלי שמקורו בהצעת גרסת הפרימיום Eye-Net Protect Plus תמורת מנוי חודשי. פנגו תגבה את התשלום החודשי ממשתמש הקצה בעבור איי-נט ותקבל 50% מהמחיר המצטבר למשתמש.

  פתרון Eye-Net Protect הוא אפליקציה סלולרית אינטואיטיבית וקלה לשימוש המספקת התרעות בזמן אמת אודות התנגשות קרובה לנהגים ולמשתמשי דרך פגיעים. חבילת הפתרונות Eye-Net משפרת את הבטיחות בדרכים והמודעות הסביבתית של כל משתמשי הדרך במרחב העירוני על ידי שילוב טכנולוגיות מתקדמות של בינה מלאכותית וניתוח נתונים.
  עבור לתוכן העמוד