מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  דופרן D4 אופנוע חשמלי בישראל

  17/11/2022
  הגדל
  חברת eMOTO, היבואנית המובילה בישראל לרכבי דו ותלת גלגליים חשמליים, השיקה בישראל את הדופרן D4 קטנוע תלת-גלגלי חשמלי ראשון מסוגו ועכשיו עם 4 סוללות נשלפות לטווח של עד 250 ק"מ בעיר אידאלי למשלוחים ועיריות.  

  "דופרן", הינה חברה שמתמחה בייצור של כלי רכב דו ותלת גלגליים, חשמליים ולא חשמליים שמפתחת, מייצרת ומוכרת מגוון גדול של כלים וחלקים ליצרנים ולקוחות פרטיים / מסחריים בכל רחבי העולם. החברה מתחזקת פס ייצור ומרכז R&D פעילים במיוחד. דופרן עומדת בסטנדרטים הבינלאומיים הנוקשים ביותר של איכות וטכנולוגיה.

  הקטנוע התלת-גלגלי החשמלי של דופרן מציע שילוב מיטבי של אלמנטים חשובים: מערכת ABS מתקדמת, מערכת יציבות, וצמד גלגלים קדמיים שמשפרים את הבטיחות ומאפשרים לכם להתקדם ביעילות גם כשגשום בחוץ, עיצוב מוקפד שלא ישעמם אתכם כל בוקר ואפילו רוורס. בצד הטכנולוגי ניתן למצוא מסך תצוגה צבעוני בגודל 7 אינטש, רמקולים BT מובנים, הנעה ללא מפתח (KEYLESS) ונעילה אלקטרונית למושב ותא הסוללות. כל אלו הופכים את הדופרן D4 לקטנוע בטיחותי ומושלם לעיר ומחוצה לה. משקלו של הדופרן D4 עומד על 168 ק"ג בלבד וגובה המושב על 785 מ"מ, כך שכל רוכב או רוכבת יוכלו "להרגיש עליו בבית" מיד.

  למרות כוחו בשל היותו חשמלי, רכיבה על הדופרן D4 דורשת רישיון נהיגה בדרגת A2 (מקביל ל-125 סמ"ק). עלות הביטוח נמוכה ביוחד – מקבילה לעלות ביטוח של קטנוע בנפח 50 סמ"ק עם הנחה נוספת של 15% לכלי רכב תלת-גלגלי ועוד הנחה בגלל מערכות הבטיחות. עלות החשמל עומדת על כ-2 ש"ח לכל 100 ק"מ של רכיבה, מה שאומר שמדובר בכלי תחבורה שעלויות השימוש בו הן מהזולות ביותר בשוק. טיפול תקופתי נדרש כל 6000 ק"מ או חצי שנה, בעלות זניחה של כ-300 ₪.

  מחיר ההשקה של הדופרן  D4 עומד על 44,900 ₪.

  חברת eMOTO הינה היבואנית הותיקה והמובילה בישראל של רכבי דו ותלת גלגלי חשמליים. ניסיונה בתחום והמקצועיות שלה הם אלו שמאפשרים לה להביא לארץ את המותגים הדו והתלת גלגליים המובילים בעולם.  בין המותגים המיובאים על ידי החברה ניתן למצוא את דופרן, אלרנדו, סורון, קוברג, אוסט, זאפ ועוד.
  אולם תצוגה eMOTO רחוב הרכבת 28, תל אביב

  לפרטים טל': 073-737-1688


  עבור לתוכן העמוד