מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מינויים חדשים בלובינסקי

  3/12/2022
  הגדל
  לובינסקי, אחת מיבואניות הרכב המובילות בארץ, נוסדה בשנת 1936 ומייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן DS, אופל ו-MG בישראל, מודיעה על שורת מינויים בחברה: אמיר אורז'ל קודם לתפקיד סמנכ"ל מכירות  לקוחות פרטיים מותגי PCDO, נעמה ביטון קודמה לתפקיד סמנכ"לית שיווק. אריאל בק קודם לתפקיד סמנכ"ל מכירות לקוחות מוסדיים ומסחריים.

  אמיר אורז'ל, (45, נ+2), בעל תואר B.A בכלכלה וניהול, עם ניסיון של כ-18 שנה בענף הרכב בישראל, בתפקידיו הקודמים ניהל את המכירות של חטיבת מרצדס ואת מותגי פורשה, ג'יפ, קרייזלר וראם. החל את דרכו בלובינסקי בתחילת 2019 כמנהל מותג אופל ובנה למעשה את המותג מחדש, הרחיב את אחריותו למותג DS. אמיר מונה לתפקיד סמנכ"ל מכירות לקוחות פרטיים של מותגי PCDO ויהיה אחראי על פעילות כל רשת המכירות ללקוחות פרטיים של מותגי פיג'ו, סיטרואן, אופל ו-DS והאגפים תומכי המכירה והקשר עם היצרן.

  נעמה ביטון, בעלת תואר שני במנהל עסקים בשיווק ומימון, עם ניסיון של 17 שנה בתחום השיווק עם התמחות בדיגיטל. נעמה החלה את דרכה בקבוצת לובינסקי בשנת 2015 כמנהלת הדיגיטל של הקבוצה והחל מ-2018 מונתה לתפקיד מנהלת השיווק של הקבוצה. נעמה קודמה לתפקיד סמנכ"לית שיווק ואחריותה תורחב לטיפול בכל ערוצי התקשורת עם הלקוחות, מתהליכי המכירה ודרך תקופת השימוש ברכב.

  אריאל בק, בוגר תואר B.A במדע המדינה, בעל 28 שנות ניסיון מקצועי במכירות, ניהול מכירות פרונטלי ללקוחות פרטיים, בניה והובלה של אסטרטגיה עסקית ללקוחות מוסדיים. החל את דרכו בלובינסקי בשנת 1993 והתקדם בהצלחה בתפקידים שונים בתוך לובינסקי לאורך השנים, קודם לתפקיד סמנכ"ל מכירות לקוחות מוסדיים ומסחריים ויהיה אחראי על מכירות כל מותגי הרכב של לובינסקי ללקוחות שאינם פרטיים.

  עבור לתוכן העמוד