מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  רכבי MG הובאו לראשונה במכולות דרך נמל חיפה

  13/12/2022
  הגדל
  קבוצת לובינסקי, יבואנית MG בישראל, קיבלה לראשונה משלוח של כלי רכב חדשים מ-MG סין דרך נמל המפרץ החדש בחיפה. צילום: מולי נעים

  המשלוח שכולל כ-400 כלי רכב מדגם EHS הינו הראשון משלושה משלוחים אשר יכללו כאלף כלי רכב אשר יתנו מענה לביקוש העצום לדגם זה בישראל. כלי רכב, נשלחו באופן שונה מהמקובל עד כה במקום באניות גלנוע ייעודיות להובלת כלי רכב, אשר סובלות מזמינות נמוכה ועליה בעלויות ההובלה, בשל הביקוש הגובר לכלי רכב מסין בעולם, כלי הרכב החדשים של MG יגיעו ארוזים במכולות ובאניות תואמות להובלת מכולות. שיטת הובלה זו לא רק זמינה יותר, אלא גם הודות לשיטת ההפעלה המודרנית של נמל המפרץ, גם תורמת לפריקה מהירה ושינוע קל. תועלת חשובה נוספת, היא ההגנה הטבעית שמספקת המכולה בהובלת כלי הרכב כנגד גורמים סביבתיים הכרוכים בהשטה בים כגון: לחות, מלח ועוד.

  שדרוג חשוב זה נוצר הודות לגמישות התפעולית ושיתוף פעולה קריטי בין היצרן, חברת הספנות ונמל היעד ומטרתו לייצר ערך ממשי בהגברת היעילות התפעולית של שרשרת האספקה, לנוכח קשיי תקופת הקורונה והביקוש הגובר מסביב לעולם. כל אלו צפויים להטיב עם לקוחות כלי הרכב החדשים בקיצור זמני ההמתנה וצמצום התייקרויות שמקורן בשרשרת האספקה.
  המשלוח של מאות רבות של כלי רכב מסוג MG EHS מחזק את מעמדו כרכב הפלאג אין הכי נמכר במדינת ישראל בשנת 2022 עם יותר מ-5,000 מסירות של הדגם מתחילת השנה.


  עבור לתוכן העמוד