מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה יצרן השנה של מגזין "טופ-גיר"

  13/12/2022
  הגדל
  קיה זכתה בתואר 'יצרן השנה' בטקס פרסי Top Gear.com לשנת 2022. זו השנה השנייה ברציפות שבה קיה זוכה בפרסי Top Gear.com; כאשר בשנה שעברה, ה-EV6  שיושק בקרוב בישראל, זכה בקטגוריית 'הקרוסאובר של השנה'. צילום: יצרן

  קיה, השיקה מספר דגמים חשובים באירופה השנה בעיקר הדור החמישי של הספורטאז', שהושק בישראל בתחילת השנה וזוכה להצלחה אדירה, והנירו החדש, שיושק בישראל בתחילת 2023. דגמים המהווים באופן עקבי שניים מרבי המכר של קיה ברחבי אירופה. שני הדגמים הציעו עדכון משמעותי על קודמיהם במספר תחומים, כולל עיצוב חוץ ופנים, התקדמות טכנולוגית ותעודות קיימות.

  לדברי ג'ק ריקס, עורך מגזין BBC Top Gear, : "הצורה האחרונה של קיה מדהימה. למרות רוח נגדית חסרת תקדים, מסלול ההצלחה אינו מראה סימן להאטה. הספורטאז' האחרון, הוא קרוסאובר משפחתי מעולה בהשוואה למתחריו הקרובים ביותר, הנירו החדש נראה בולט, ומציע גרסאות היברידיות או חשמליות ונראה שקיה נוחתת על הרגליים בכל הנוגע למעבר לחשמל מלא. ה-EV6 GT מציע גרסת 577 כ"ס עם מצב Drift מרשים".

  ג'ייסון ג'ונג, נשיא קיה אירופה: "זו הייתה שנה יוצאת דופן עבור קיה מבחינת מוצרים חדשים, מודעות למותג ומכירות. נתח השוק שלנו עד היום ברחבי אירופה החזיק ב-5.1% במהלך החודשיים האחרונים, וההצלחה הזו נובעת מהמערך המחושמל המדהים שלנו. ככל שאנו מרחיבים את ההיצע המחושמל שלנו לאורך 2023 ואילך, אנו מקווים לתת השראה ללקוחות נוספים לבצע את המעבר ולתמוך בעתיד בר קיימא לכולם".

  אסטרטגיית 'Plan S' של החברה מתארת את יעדי הקיימות שלה, כולל שורה של 14 דגמים חשמליים מלאים עד 2027. הדגם הבא שיושק יהיה ה-EV9 המצופה של קיה, שייחשף לשוק האירופי ב-2023.

  קיה EV9 ייצג את פסגת ההיצע לרכב שטח חשמלי שפותח על הפלטפורמה המודולרית החשמלית העולמית של החברה (E-GMP), רכב השטח החשמלי הגדול יפתח עידן חדש של ניידות מתוחכמת, הייטקית ובת קיימא עבור קיה.

  צילום: יצרן

  עבור לתוכן העמוד