מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ג'נסיס GV70 Electrified חשמלית בישראל

  23/12/2022
  הגדל
  כלמוביל השיקה את ה-  GENESIS Electrified GV70  בגרסה חשמלית כצעד חשוב למימוש החזון ששמה לעצמה ג'נסיס בישראל להפוך למותג היוקרה המוביל בטכנולוגיית ההנעה החשמלית, במסגרתו עד שנת 2025 תציג 8 דגמים חדשים, מונעים חשמלית או טכנולוגיית מימן. צילום: יצרן

  עד שנת 2030 כל דגמי  ג'נסיס יהיו עם 0 פליטות מזהמים. הרכב, מתבסס על הדגם: GV70 המוביל את סגמנט רכבי הSUV- היוקרתיים ומשלב בתוכו מערכת הנעה עוצמתית בעלת צמד מנועים חשמליים והספק כולל של 489 כ"ס המעניקים ביצועי על וטווח נסיעה מרבי של 455 ק"מ.

  עיצוב חיצוני- ג'נסיס Electrified GV70 שומר על הקווים המרשימים והדינאמית שהם ביטוי לתפיסת ה"אתלטיות הדינאמית", בהם יחידות תאורת Quad Lamps הצרות והמחולקות לשניים וקו הגוף הפרבולי הנמתח והמתעקל מהפנסים הקדמיים לצידי המרכב כשהוא מדגיש את קו המותניים השרירי בחלקה האחורי של המכונית. פס כרום יוקרתי נמתח מהקורה הקדמית במקביל לקו הגג המשתפל כשהוא תוחם את קורה C הנוטה קדימה באופן דינאמי וחלון אחורי משולש משלימים את הצללית האתלטית. את העיצוב משלימות יחידות תאורת LED אופקיות מאחור המדגישות את רוחב המרכב ומציגות את חתימת האור הייחודית של ג'נסיס. 

  בנוסף, אלמנטים אווירודינמיים ייחודים המעניקים לא רק מראה עתידני וזורם, אלא גם מאפשרים את הורדת ההתנגדות לאוויר והפחתת צריכת האנרגיה של המכונית. שבכת ה-G-Matrix הקדמית המזוהה עם ג'נסיס קיבלה פרשנות חדשה עם מבנה אטום והדגשה של אלמנט היהלומים המרכיבים אותה, כאשר היא מסתירה בתוכה באופן אלגנטי את פתח הטעינה. הפגוש הקדמי עוצב מחדש ומשולבים בו פתחי אוורור בעלי תריסים אקטיביים להפניית זרם האוויר במהירויות גבוהות. תחתית המכונית כוללת חיפויים אחידים ליצירת משטח חלק לשיפור זרימת האוויר תחת הרכב, ואת החבילה משלימים חישוקים קלים בעיצוב ייחודי המפחית את התנגדות הרוח. מגוון שדרוגים אלו מאפשרים לג'נסיס Electrified GV70 להציג מקדם גרר נמוך.

  עיצוב פנים- תא הנוסעים של ג'נסיס Electrified GV70 מעוצב לפי תפיסת אדריכלות הקוראנית המכונה "החלל הלבן". תפיסה זו מיישמת מראה נקי ואלגנטי המשרה תחושת מרחב ונינוחות, כאשר המעצבים שילבו בתא הנוסעים אלמנטים אובליים בהשראת כנפי מטוס ותכנון ארגונומי המתמקד בנוחות התפעול של הנהג תוך צמצום מספר המתגים. פתחי המיזוג הדקים מוסווים בקו המתאר התוחם העליון של לוח המכשירים ומשלבים פס רוחבי המשתלב אל תוך לוח המחוונים ומדגישים את תחושת הרוחב של המכונית. כמו בכל ג'נסיס, גם ב-Electrified GV70 ניתן דגש על שילוב חומרים באיכות גבוהה, גימורים יוקרתיים ומוקפדים ודיפוני עור משובח המייצרים תחושת יוקרה של טרקלין עסקים. לוח המחוונים הדיגיטלי שהוא מסך 12.3 אינטש חד בעל תצוגת התלת ממד ותצוגת מידע משתנה, אליו מצטרף מסך 14.5 אינטש במבנה רחב המשמש את מערכת המולטימדיה ותפעול מערכות הרכב השונות. ממשק התפעול במסך המולטימדיה נעשה באמצעות מגע או על ידי ג'ויסטיק אינטואיטיבי ומעוצב בקונסולה שבין הנהג והנוסע, המשלב בתוכו משטח מגע.

  יחידת הנעה- ג'נסיס Electrified GV70 מונע על ידי שני מנועים חשמליים, אחד לכל ציר גלגלים, בהספק רגיל של 160 קילוואט כל אחד ובהספק משולב של 320 קילוואט בסך הכל. יחידת מנוע חשמלי משולבת בתיבת העברה הכוללת הילוך ישיר וממסר הפחתה המאפשרים העברת כוח מהירה וחלקה אל הגלגלים ללא איבודי כוח ואחיזה. לרשות הנהג עומד מצב Boost ייחודי לתאוצה המעניק תוספת הספק של 40 קילוואט נוספים מהמנועים למשך 10 שניות. במצב זה ישנה ל- Electrified GV70 אדירה של 489 כ"ס ו-71.4 קג"מ הזמינים באופן מידי ומאפשרים תאוצה ל-100 קמ"ש ב-4.2 שניות – נתון הלקוח מעולם מכוניות הספורט הקיצוניות. ל- Electrified GV70 מערכת חלוקת כוח ייחודית Genesis Disconnector Actuator System (DAS) המנהלת את פעולת המנועים בהתאם לתנאי האחיזה ולמצב הנהיגה הנבחר. פעולת המערכת מתעדפת את הגלגלים האחוריים לטובת תחושת נהיגה ספורטיבית והפחתת צריכת האנרגיה, ומשלבת את הנעת הגלגלים הקדמיים לפי תנאי הדרך ובהתאם למצב הנהיגה הנבחר.

  מערכת EDVC מדמה חלוקת כוח וקטורית על ידי בלימה עדינה של הגלגלים הפנימיים בעת פניה והפניית המומנט לגלגלים החיצונים. פעולת המערכת משפרת את הזריזות ויכולת התמרון של המכונית ומשרת את חושת הביטחון והשליטה של הנהג העיקולים הדוקים.

  סוללה- ג'נסיס שילבה את טכנולוגיות הסוללה, הטעינה וניהול האנרגיה המתקדמות ביותר בתעשיית הרכב הישר מ-GV60 בפלטפורמה הרב שימושית של GV70. טכנולוגיות ופיתוחים אלו הפכו את GV70 לקרוסאובר יוקרתי רב-משימתי עם טווח נסיעה יוצא דופן בקבוצתו שיחד עם יכולת הטעינה מבטל לחלוטין את "חרדת הטווח" האופיינית לרכבים חשמליים. מכלול סוללות בטכנולוגיית ליתיום-פולימר המתקדמת בתעשיית הרכב עם קיבולת מרשימה של 77.4 קילוואט/שעה. נצילות האנרגיה הגבוהה של הסוללה מתאפשרת בין היתר בזכות מערכת ניהול טמפרטורה חדשני המאפשר לחמם מראש את הסוללה בימים קרים כדי להביאה לטמפרטורת עבודה מתאימה, מניעת הפסדי אנרגיה וקיצור זמן הטעינה. מערכת קירור מובנית מאשרת לשמור על טמפרטורת עבודה אופטימלית גם בנסיעה ארוכה ותחת עומס טעינה גבוה כדי לשמור על אורך חיי התאים בסוללה. יחד עם מערכת ניהול אנרגיה חכמה ומערכת בלימה רגרנטיבית אפקטיבית במיוחד עם מצב נסיעה בדוושה אחת (I Pedal) מתאפשר ב- Electrified GV70 טווח נסיעה המוביל בקבוצה של 455 ק"מ בנסיעה משולבת (לפי תקן WLTP).

  טעינה– מערכת הטעינה התלת פאזית של ג'נסיס Electrified GV70 תומכת בטעינה ביתית ישירה (AC) בהספק של עד 11Kw. בנוסף מוטמעת במכונית תמיכה בטעינת DC אולטרה מהירה במתח גבוה של 400V, כאשר מטען בעל מגביר מתח מסוגל להכפיל את הטעינה לטעינה במתח של 800V. התוצאה היא טעינה יציבה ומהירה לאורך זמן בעמדות טעינה שונות ומהירות טעינה מהגבוהות ביותר כיום עד לקצב של 350Kw. בקצב טעינה יציב של 240Kw מתאפשרת טעינת הסוללה מ-10% ל-80% מהקיבולת ב-18 דקות בלבד.

  בטיחות- תפישת הבטיחות הבלתי מתפשרת של ג'נסיס מיושמת גם ב- Electrified GV70תוך שילוב בין הגנה פאסיבית מרבית לנהג ולנוסעים, בשילוב חבילה מקיפה של מערכות הבטיחות האקטיביות המתקדמות ביותר מבוססות רדאר ומצלמות למניעת תאונות, תוך מתן סיוע לנהג ומצב נהיגה חצי אבזור- מערכת מולטימדיה בעלת מסך מגע 14.5 אינטש ואפשרות שליטה באמצעות ג'ויסטיק התומכת בממשקי Apple CarPlay ו-AndroidAuto, לוח מחוונים דיגיטלי עם מסך 12.3 אינטש בעל תצוגת מידע משתנה, מערכת שמע יוקרתית בעלת 9 רמקולים, בקרת אקלים מפוצלת, מפתח חכם לכניסה והנעה, גלגל הגה מתכוונן חשמלית, מושבים קדמיים מתכווננים חשמלית, זיכרונות למושב הנהג ולכוונון ההגה ומראות הצד, תאורת אווירה בעלת 64 גוונים, ריפודי עור בשילוב אריג צמר, שמשות אקוסטיות, שמשות אחוריות כהות, מראות צד מתכהות אוטומטית עם קיפול חשמלי, מצלמות היקפיות לתצוגת 360, חיישני חניה היקפיים, פתיחה וסגירה חשמלית לדלת תא המטען, גג שמש פנורמי נפתח חשמלית, תאורת LED אדפטיבית בחזית, חישוקים קלים אווירודינמיים בקוטר 19 אינטש.

  תחזוקה- השירות הייחודי של ג'נסיס GENESIS ONE וכל הטיפולים התקופתיים במשך 3 שנות האחריות ללא עלות וכלולים במחיר.

  מחיר: 469,000 ₪ 

  עבור לתוכן העמוד