מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  רנו משלב במולטימדיה את WAZE

  23/12/2022
  הגדל
  רנו הפכה למותג הרכב הראשון שמציע את אפליקציית Waze משולבת ישירות במערכת המולטימדיה של הרכב. השילוב של Waze במערכת המולטימדיה Open R Link המשולבת עם Google ללא שימוש בסמארטפון, לנהג יש גישה למידע כמו תנועה בזמן אמת, מסלולים מועדפים ויעדים שמורים במסך בגובה העיניים. צילום: יח"צ רנו

  תכונות רכב ומוזיקה נשארים נגישים, גם אם Waze מופעלת. מעתה, אין צורך לדאוג לגבי הטלפון החכם או כבל ה-USB. החוויה החדשה הזו עם Waze זמינה כעת במדינות אירופה לכל הלקוחות החדשים של Austral ו-Mégane E-Tech Electric.

  בישראל, צפי לשילוב המערכות בתחילת 2023. כאשר לקוחות יכולים להוריד ולהתקין בקלות את אפליקציית Waze עבור Open R Link ישירות מ-Google Play דרך ממשק Open R Link ברכב שלהם, או מאפליקציית My Renault לנייד שלהם. לאחר מכן, לקוחות יכולים ליצור חשבון Waze או להשתמש בחשבון Waze קיים לנהיגה בטוחה, הכל כמובן ללא תשלום.

  ג׳רום סרור, מנהל חווית לקוחות דיגיטלית ברנו: "רנו הוא מותג הרכב הראשון שמציע את Waze מבלי להפעיל את הסמארטפון. אנו משוכנעים שהמספר הגדול של משתמשי Waze יעריכו את התכונה החדשה הזו כאשר הם נוהגים, זה עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה שלנו להציע ללקוחותינו נהיגה אינטואיטיבית, סוחפת ומחוברת".

  ארון די-קסטרו, מנהל שיווק ושותפויות ב-Waze: ״ככל שיותר ויותר משתמשי Waze מצטרפים אלינו בפלטפורמות לרכב וככל שסוג זה של טכנולוגיה ממשיכה להתפתח, חשוב שנספק להם את חוויות הנהיגה הטובות ביותר. לכן אנו שמחים וגאים להכריז על השותפות שלנו עם רנו. השילוב של המסלולים, הניווט וההתראות בזמן אמת של Waze במסך של רכבי הדור הבא של רנו מציע חווית נהיגה חלקה ויעילה יותר. אנו מצפים להביא את חווית הנהיגה החדשה הזו לכמה שיותר משתמשים ברחבי העולם בשנת 2023".
   

  עבור לתוכן העמוד