מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  הונדה סיוויק היברידית חדשה הושקה בישראל

  6/01/2023
  הגדל
  מאיר חברה למכוניות מביאה לישראל את הדור ה-11 של הונדה סיוויק שזמין באופן בלעדי כדגם היברידי, המצויד כסטנדרט בטכנולוגיית הטעינה העצמית המתקדמת של הונדה e:HEV (רכב חשמלי היברידי) עם שני מנועים חשמליים ומנוע בנזין. צילום: יצרן

  השקת המכונית מציינת את השלמת אסטרטגיית החזון החשמלי של המותג, שלפיה יחושמלו כל דגמי הנוסעים העיקריים של הונדה באירופה עד סוף שנת 2022.

  אבזור - דגמי הסיוויק החדש, מתחיל ברמת הגימור Elegance, כוללת חישוקי סגסוגת 17 אינץ', חיישני חנייה מלפנים ומאחור, צג מידע 7 אינץ', ומערכת מידע, בידור וניווט תואמת אלחוטית Apple CarPlay / Android Auto עם 8 רמקולים כציוד סטנדרטי. כמו כל דגמי הונדה החדשים, כל רמות הגימור של הסיוויק מצוידות ב- Honda SENSINGTM, מערכת מקיפה של טכנולוגיות בטיחות ומערכות סיוע לנהג שהיא המובילה בקבוצה, וכוללת את מערכת הסיוע לשמירה על נתיב ואת המערכת החדשה לסיוע בפקקי תנועה.

  רמת הגימור  Sport , תגיע בהמשך השנה, כוללת: ריפוד מושבים המשלב בד ועור מלאכותי, דוושות ספורט, פנסי ערפל קדמיים LED ומראות חיצוניות ייחודיות בצבע שחור מבריק היוצרות ניגודיות עם מסגרות החלונות בצבע שחור מט, וחישוקי סגסוגת 18 אינץ' מרשימים בצבע שחור.

  רמת הגימור Advance, כוללת: מערכת שמע יוקרתית משודרגת BOSE ‘Centerpoint עם 12 רמקולים, חלון שמש פנורמי בגג, פנסים ראשיים בעלי אלומה מסתגלת (ADB) וצג מגע רב-תכליתי משודרג 10.2 אינץ'. מאפיינים נוספים כוללים חישוקי סגסוגת 18 אינץ' בשילוב של צבע שחור וחיתוך יהלום, מושבי עור וגלגל הגה מחומם.

  הסיוויק חוגגת השנה את יובל ה-50 שלה, עם מכירות של למעלה מ-27.5 מיליון יחידות ב-170 מדינות מאז שהושקה לראשונה בשנת 1972. הדור ה-11 של הסיוויק מתבסס על הצלחה רבת שנים, עם רמות חדשות של עיצוב, דינמיקת נהיגה וטכנולוגיית חטיבות הינע שימשכו הן לקוחות ותיקים של הסיוויק והן לקוחות חדשים.

  מחירים ₪ ורמות גימור :
  אלגנט- 179,900 
  ספורט- 189,900 


  עבור לתוכן העמוד