מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מיצובישי אקליפס קרוס פלאג-אין לראשונה בישראל

  26/01/2023
  הגדל
  למוביל, יבואנית מיצובישי לישראל, משיקה את האקליפס קרוס הדינאמי והספורטיבי בגרסת PHEV היברידית נטענת. צילום: יצרן

  אחרי מספר שנים מוצלחות מאוד למוביל הקטגוריה האאוטלנדר PHEV כעת מגיע לשוק בישראל "אחיו" הצעיר והחדש. מיצובישי אקליפס קרוס PHEV פלאג-אין היברידי, מביא בשורה טכנולוגית של ביצועים, חיסכון ופליטת מזהמים נמוכה לקטגוריית רכבי הקרוסאובר המשפחתיים.

  יחידת הנעה- יחידת ההנעה ההיברידית משלבת בין מנוע 2.4 ליטר MIVEC הפועל בשיטת מחזור אטקינסון לנצילות אנרגיה גבוהה במיוחד, המספק 98 כ"ס ו-19.7 קג"מ. מנוע הבנזין מסתייע בצמד מנועים חשמליים: מנוע חשמלי קדמי בהספק של 82 כ"ס ומנוע חשמלי אחורי המניע ישירות את הגלגלים האחוריים בהספק של 95 כ"ס.

  סוללה וטווח נסיעה- למיצובישי אקליפס קרוס PHEV סוללת ליתיום-יון קומפקטית ומתקדמת בעלת קיבולת גבוהה של 13.8 קילוואט/שעה הפועלת במתח גבוה של 300V. הסוללה ממוקדמת ברצפת הרכב להורדת מרכז הכובד ולטובת מקום רב בחלל הנוסעים והמטען, ובעזרת מערכת ניהול אנרגיה חכמה למיטוב הביצועים מאפשרת הסוללה טווח נסיעה של 45 ק"מ במצב נהיגה חשמלי. שילוב מצב הנהיגה החשמלי והיכולות ההיברידיות של יחידת ההנעה של מיצובישי אקליפס קרוס PHEV מאפשר להשיג צריכת דלק ממוצעת יוצאת דופן של 50 ק"מ לליטר* לפי תקן WLTP.

  לבחירת הנהג כמה מצבי נהיגה: מצב EV – לנהיגה חשמלית מלאה.

  מצב היברידי משולב – לנהיגה בשילוב של מנוע הבנזין והמנועים החשמליים לחיסכון מרבי בדלק. מצב Charge – לטעינה עצמית של הסוללה. מצב Save – להפחתת השימוש באנרגיית הסוללה ושימור האנרגיה להמשך הנסיעה.

  הנעה- שילוב שני המנועים החשמליים מאפשר לייצר מערכת הנעה כפולה חכמה עם חלוקת כוח לפי דרישה בהתאם לתנאי הדרך. טכנולוגיית Super All Wheel Drive Control משלבת את המנועים החשמליים בכל ציר בהתאם לתנאי האחיזה המנוטרים על ידי חיישנים ומחשב הרכב. המערכת פועלת בשילוב מערכות בקרת המשיכה ובקרת היציבות האקטיבית כדי לווסת את הכוח בין הגלגלים אחיזה מרבית בכביש ובשטח.

  אבזור- מיצובישי אקליפס קרוס PHEV מוצע בשלוש רמות גימור הכוללות אבזור עשיר וגימור פנים מוקפד המקובלים בעולמות מכוניות היוקרה. כל הדגמים מצוידים במערכת מולטימדיה המשלבת גישה ל- Apple CarPlay ו- Android Auto על גבי מסך צף חדשני  בגודל 9 אינץ' עם ניווט WAZE ושלל אפליקציות נוספות לחוויית משתמש אינטראקטיבית. המערכת משולבת בדיבורית Bluetooth עם תפעול מגלגל ההגה ומצלמה אחורית, שליטה מגלגל ההגה על מערכת השמע ו בעלת 6 רמקולים.

  רמת גימור Executive כוללת: בקרת אקלים מפוצלת דו-אזורית, מראות צד מתקפלות חשמלית, מפתח חכם לכניסה והנעה, בלם יד חשמלי עם פונקציית Auto Hold, הגה וידית הילוכים בציפוי עור, חלונות אחוריים כהים, מסילות גגון, תאורת יום ופנסי ערפל בטכנולוגיית LED, חיישן תאורה אוטומטי, חיישן גשם, חיישני חניה אחוריים מקוריים, חישוקים קלים בקוטר 18 אינטש.

  רמת גימור Premium כוללת בנוסף לאבזור רמת גימור Executive : תצוגת נתונים עילית צבעונית (HUD), מראה מרכזית מתכהה אוטומטית, גג שמש פנורמי חשמלי, תאורת LED ראשית, כוונון חשמלי למושב הנהג, ריפודי עור סינטטי בשילוב ז'מש.

  רמת גימור Luxury עוללת בנוסף לאבזור ברמת גימור Premium : ריפודי עור, כוונון חשמלי למושב הנהג והנוסע, דיפוני דלתות דמויי עור, דיפון גג שחור, חימום למושבים קדמיים, חימום לגלגל ההגה וחיישני חניה קדמיים.

  בטיחות– כמו כל דגמי מיצובישי, גם אקליפס קרוס PHEV מציג את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר לרכבים מסוגו הודות לתכנון חכם ואבזור בטיחות מקיף, כשהוא זכה לציון של חמישה כוכבי בטיחות ו-97% בהגנה על מבוגרים במבחני הריסוק של Euro NCAP. האקליפס קרוס PHEV מצוידת במערכות הגנה מתקדמות כסטנדרט בהן 7 כריות אוויר, מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים ואיתות בעת בלימת חירום. במקביל, למיצובישי אקליפס קרוס PHEV מערך מקיף של מערכות בטיחות וסיוע אקטיביות לנהג המבוססות על ראדאר, מצלמה וחיישנים היקפיים. כל דגמי מיצובישי אקליפס קרוס PHEV מצוידים במערכות:

   FCM- מערכת בלימה אוטונומית הכוללת זיהוי הולכי רגל. במידה והמערכת מזהה סיכון להתנגשות היא מזהירה בקול את הנהג, ומסייעת בהקטנת התנגשות או בהתאם למצב, מונעת התנגשות על ידי בלימה אוטומטית של הרכב עד למהירות של 80 קמ"ש בזיהוי כלי רכב נוסע ו-65 קמ"ש בזיהוי הולכי רגל.

  LDW - מערכת התרעה על סטייה מנתיב. מערכת זו מתריעה לנהג באמצעות חיווי ויזואלי וקולי כאשר היא חשה כי המכונית עומדת לסטות אל מחוץ לנתיב הנסיעה שלה.

  AHB - שליטה אוטומטית באורות גבוהים. מערכת זו עוקבת אחרי הפנסים הקדמיים ופנסי הערפל של כלי הרכב המגיעים ממול, כמו גם תאורת הרחוב ורמות האור הסביבתי, ועוברת באופן אוטומטי בין תאורה גבוהה ונמוכה בהתאם.

  ACC  - מערכת בקרת שיוט אדפטיבית חכמה השומרת על מהירות ומרחק מוגדרים מהרכב שלפנים. המערכת בעלת מנגנון "זחילה בפקקים" המאפשרת עצירה מלאה של הרכב ללא ניתוק המערכת ותחילת נסיעה עצמאית.

  AVAS  - מערכת אקוסטית להולכי רגל במצב נהיגה חשמלי המתריעה על התקרבות הרכב.

  רמת גימור Premium כוללת: מערכת המזהה ומתריעה על תנועה בשטחים מתים בצידי הרכב על ידי חיווי במראות הצד. וכן מערכת המתריעה מפני תנועה אחורית חוצה בזמן נסיעה לאחור וביציאה מחניה.

  רמת גימור Luxury כוללת: מערכת למניעת התנגשות בעצמים זרים בתחילת נסיעה המבוססת על 8 חיישנים היקפיים מלפנים ומאחור.

  מחיר- לרמת גימור אקזקיוטיב

  עבור לתוכן העמוד