מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  רנו אוסטרל הושק בישראל

  26/02/2023
  הגדל
  פריסבי יבואנית רנו בישראל, משיקה את ה-אוסטרל החדש בסגמנט ה-C-SUV המהווה את הליבה של שוק הרכב בישראל ובעולם. 

  האוסטרל החדש הוא חלק ממסורת 'מכוניות לחיים' ומסמן את ציון הדרך הבא במתקפת גזרת ה-C-SUV שהחלה על ידי ה-Arkana וה Megane E-TECH Electric החדש שיושק בקרוב. גישת רנו להפוך את המותג למוביל בתעשייה בכל הקשור לטכנולוגיה, אנרגיה נקייה וקישוריות.

  יחידות הנעה– רנו אוסטרל, נהנה ממגוון של מערכות הנעה חדשניות עם מבחר מנועים מחושמלים: הדור האחרון של מנועי E-TECH היברידיים  בהספק של 200 כ"ס וכן מנועי Mild Hybrid בהספקים של 140 או 158 כ"ס.

  דגם ה-E-Tech מציג תאוצה של 8.4 שניות מ-0-100 ואילו דגמי ה-Mild Hybrid מ- 9.7 עד 10 שניות בהתאם לדגם. הביצועים וצריכת הדלק של דגם ה-E-Tech מושגים בין היתר ע"י 2 מנועים חשמליים בהספק כולל של 102 כ"ס.

  מערכת E-TECH היברידית, מצוידת במנוע טורבו בנזין בנפח 1.2 ליטר 3 צילינדרים, 2 מנועים חשמליים בהספק כולל של 102 כ"ס, סוללת ליתיום-יון מתקדמת במתח של 400V ובקיבולת של 1.7 קוט"ש וכן תיבת הילוכים חכמה ללא מצמד. למערכת הספק משולב 200 כ"ס. כמו בדור הקודם של מנועי E-TECH ההיברידיים, המכונית מניעה במצב חשמלי מלא לחוויית נהיגה ייחודית "חשמלית", לנסיעה שקטה במיוחד ותגובת דוושה מהירה. האוסטרל מציג רמות אופטימליות של צריכת דלק של 21 ק"מ לליטר.

  מנוע ה- Mild Hybrid בנפח 1.33 ליטר 4 בוכנות  עושה שימוש ב הזרקה ישירה . המנוע, שפותח בשיתוף עם דיימלר, מגובה במנוע מתנע וסוללת ליתיום-יון 12V. למנוע צמד גרסאות: 140 כ"ס או 158 כ"ס עם תיבת ההילוכים האוטומטית X-TRONIC, בעלת 7 יחסי העברה ומומנט מרבי של עד 27.5 קג"מ -מ-1,800 סל"ד בלבד וחיסכון בדלק של עד 16 ק"מ לליטר.

  בטיחות- האוסטרל זכה בציון מצטיין של 5 כוכבים במבחני הריסוק האירופיים (2022). 7כרית אוויר באוסטרל נוספה כרית בין הנהג לנוסע הקדמי כדי למנוע התנגשות ראשים במקרה של התנגשות צד.

  בנוסף הוא כולל מערכות ADAS שניתן לקבץ יחד בשלוש קטגוריות: נהיגה, חניה ובטיחות. בקרת שיוט אדפטיבית עם 'עצור וסע', מרכוז נתיב, מצלמת תלת מימד של 360°, סיוע חניה אוטומטי, אזהרת שטח מת ומניעת סטייה מנתיב אקטיבית בעת עקיפה, ויציאה בטוחה לנוסע.

  אבזור– באוסטרל, מערכת מולטימדיה אדפטיבית. מסך ה-  OpenR מצויד ב טכנולוגיה מרשימה תוך הבטחת חוויה חלקה. המערכת המחוברת לענן מקבלת עדכונים אוטומטיים. מערכת המולטימדיה משלבת את מיטב השירותים והאפליקציות של גוגל: מפות גוגל לניווט, באנגלית בלבד. בנוסף האוסטרל מצוידת במערכת סאונד מבית Arkamys, בעלת 4 וופרים ו-4 טוויטרים בכל רמות הגימור.

  מחיר: החל מ- 174,990 ₪ 

  עבור לתוכן העמוד