מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ניסאן קשקאי e-POWER חדש הושק בישראל

  26/02/2023
  הגדל
  פריסבי יבואנית ניסאן, השיקה בישראל את ניסאן קשקאי e-POWER, הקשקאי שהגדיר מחדש את קטגוריית הקרוסאוברים מקבל חיזוק חשמלי ומגדיר שוב חדשנות היברידית חשמלית בקטגוריית ה-SUV.  המחיר מ- 207,990 ₪. צילום: יצרן

  מערכת ה-e-POWER גורמת לכך שהמנוע פועל בטווח האופטימלי שלו וביחס הדחיסה הטוב ביותר, מה שמוביל ליעילות צריכת דלק ולפליטת CO2 נמוכה יותר בהשוואה למנוע בעירה פנימית מסורתי, כמו גם הנעה מעודנת הודות להפחתת רעשי המנוע. 

  היתרון הנוסף הוא ההשפעה המינימלית שתהיה ל-e-POWER על איכות האוויר העירונית. הודות להנעת המנוע החשמלי הטהור, אין עיכוב במתן המומנט כפי שיכול להיות המקרה בהיברידית מסורתית, שבה יכולה להיות עלייה פתאומית במהירות המנוע כשהיא מגיבה במהירות. התגובה המידית של מערכת e-POWER מספקת עוצמה וחווית נהיגה ייחודית  בכל תנאי הנהיגה. 

  כדי למקסם את הביצועים, במצבי תאוצה גבוהה או מהירות גבוהה, יחידת בקרת ניהול האנרגיה במערכת e-POWER יכולה לשלוח את הכוח המופק על ידי מנוע בנזין בנפח 1.5 ליטר ומזין ישירות את המנוע החשמלי, כדי לחזק את אספקת החשמל אשר מגיע מהסוללה. תחת האטה ובלימה, האנרגיה הקינטית נקלטת מחדש ומועברת חזרה לסוללה כדי לייעל את היעילות.
  עבור לתוכן העמוד