מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סאנגיונג מוסו משווק בישראל

  27/03/2023
  הגדל
  עיצוב- סאנגיונג מוסו החדש, טנדר פיק-אפ 4X4 גדול עם ארגז פתוח, המציע תא נוסעים איכותי ומעניק לנוסעים נוחות משופרת, בנוסף ליכולות שטח גבוהות. צילום: יצרן

  המוסו מייצג צעד ענק קדימה עם מראה וסגנון, מבנה ובטיחות, ביצועים וטכנולוגיה. סאנגיונג מוסו, טנדר במידות גלולות עם אורך 4,504 מ', רוחב 1,950 מ', גובה 1,855 מ', בסיס גלגלים 3,210 מ' וארגז פתוח באורך 1,610 מ', רוחב 1,570 מ' וגובה דופן של 570 מ', שמאפשרים תא נוסעים גדול ומרווח ויכולת נשיאת מטען משופרת.

  מנוע ותיבת הילוכים- חטיבת ההינע של המוסו כוללת מנוע טורבו דיזל 2.2 ליטר שמפיק הספק מרבי של 202 כ"ס ומומנט מרבי של 45 קג"מ. צריכת הדלק המשולבת היא כ 9.1 ליטר ל-100 ק"מ. סאנגיונג מוסו מצויד בתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 הילוכים המיוצרת על ידי AISIN היפנית.

  הנעת גלגלים- המוסו החדש מצויד בהנעה לכל הגלגלים המציעה יציבות נהיגה מעולה בכל סוגי השטח ויכולת להגיע לכל מקום. מערכת ההנעה לכל הגלגלים של הרכב נשענת על הניסיון רב השנים של סאנגיונג בתחום מערכות ההנעה. כדי להשיג יעילות טובה יותר וחסכון רב יותר בדלק, ההספק מועבר באופן קבוע לגלגלים האחוריים, וניתן לשלב את ההנעה לגלגלים הקדמיים באופן אלקטרוני, עם בחירה בין יחס העברה גבוה או נמוך, בהתאם לתנאי השטח. בנוסף, המוסו כולל כסטנדרט נעילת דיפרנציאל אחורי אוט' ליכולות שטח משופרות עוד יותר. סאנגיונג מוסו הוא פיק-אפ אידיאלי עבור מי שרוצה לגרור משקלים כבדים.

  הוא מבוסס על שלדת סולם חזקה המעניקה פלטפורמת גרירה מוצקה, עם כושר גרירה מקסימלי אדיר של 3,000 ק"ג. המוסו כולל גם מערכת בקרת נגרר חדשה (TSC) המשפרת את יציבות הנהיגה על ידי איתור וייצוב אוטומטי של תנועות סבסוב ונדנוד של הנגרר המחובר לרכב.

  בטיחות– סאנגיונג מוסו הוא אחד מכלי הרכב החזקים והבטוחים בקבוצתו. המבנה שלו, מסוג מרכב על שלדה, הוא בעל חוזק גבוה, והוא כולל חבילה מקיפה של עזרי בטיחות אלקטרוניים מתקדמים. הוא בעל בסיס חזק במיוחד; המבנה שלו משתמש לראשונה בעולם בפלדה חזקה במיוחד, 1.5 Gpa. למעשה, 81.7% מלוחות הפלדה במרכב של הרכב עשויים מפלדה בעלת חוזק גבוה, צפיפות גבוהה וחוזק מתיחה גבוה. המשמעות היא קשיחות גבוהה מאוד והגנה מעולה בהתנגשות כדי למקסם את החלל הבטוח בתא הנוסעים.

  מערכות הבטיחות המתקדמות כוללות התראת התנגשות קדמית ובלימה אוטומטית כולל זיהוי הולכי רגל, התראה למניעת סטיה מנתיב ,התראה על רכבים ב"שטח מת" ותנועה חוצה מאחור, זיהוי תמרורי תנועה, התראת עירנות נהג, התראת פתיחת דלת אחורית, תאורה גבוהה אוט' ועוד.

  אבזור- החל מגרסת הכניסה EX, סאנגיונג מוסו החדש כולל שפע אבזור נוחות – סמך מולטימדיה 8 אינץ' בעברית הכולל WAZE , שיקוף סלולרי לאנדרואיד ואפל ומצלמה אחורית, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, לוח מחוונים דיגיטלי מלא גודל 12.3 אינץ', בקרת אקלים דיגיטלית דו אזורית עם פתחי מיזוג מאחור, חיישן תאורה וגשם, מפתח חכם, חימום הגה, חישוקי סגסוגת 17 אינץ' ועוד. לרמת אבזור פרימיום מתווספים, מושבים קדמיים מתכווננים חשמלית עם חימום ואוורור, ריפודי עור, חימום מושבים אחוריים וחלון גג חשמלי נפתח.

  מחירים ₪:
  טורבו דיזל 2.2 EX –   259,990 
  טורבו דיזל 2.2 ל' פרימיום - 279,900 


  עבור לתוכן העמוד