מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פולסטאר 4 החשמלית הושקה בתערוכת סין

  30/04/2023
  הגדל
  פולסטאר 4, רכב שטח חשמלי עם ביצועים קופה ורכב השטח השני של המותג, הושק לראשונה בתערוכת הרכב בסין. השקה בקנה מידה מלא עבור שווקים אחרים, כולל באירופה, צפון אמריקה ואסיה. צילום: יח"צ יצרן

  עיצוב-  פולסטאר 4 הופך את האווירודינמיקה של מכונית קופה ואת המרחב של רכב שטח לזן חדש של רכב שטח. גישת היצרן חדשה ביסודה לעיצוב קופה SUV. העיצוב של ה- 4 רואה את המשך מרכיבי המפתח שהוצגו לראשונה על ידי מכונית הקונספט Polestar Precept. זה כולל ביטול החלון האחורי המאפשר סוג חדש של חווית נוסעים מאחור. בסיס הגלגלים הארוך עם, הפרופורציות הפנימיות הנדיבות של הדגם ניכרות במיוחד בחלק האחורי, שם יושבים במעטפת בסביבה אינטימית, עם מושבים שכיבה. בעקבות ביטול החלון האחורי, גג הזכוכית נמתח מעבר לראשי היושבים מאחור, ויוצר אווירה פנימית ייחודית באמת. עיצוב הפנים והחומרים עוצבו סביב הנושא של 'טכנולוגיה סופית', השואבים השראה מתעשיות האופנה והספורט.

  הרכב החומרים עגולים יותר ודלי פחמן מחליפים את הפתרונות המסורתיים.

  יחידת הנעה-  הפולסטאר 4 היא מכונית המהירה ביותר שפיתח היצרן עד כה. ניתן להשלים את התאוצה מ- 0-100 קמ"ש תוך 3.8 שניות בלבד.  ההספק המרבי הוא עד 544 כ"ס.
  שתי גרסאות מנוע כפול ויחיד יהיו זמינות, עם גרסאות מנוע יחיד הכוללות הנעה אחורית. יעדי טווח ראשוניים הם עד 600 ק"מ.

  בטיחות-  בטיחות היא חלק מה-DNA של Polestar הודות לחיבור החזק שלו לוולוו מכוניות וגנים בטיחותיים אלו מובנים ב-Polestar 4, הכוללת טכנולוגיית בטיחות מובילה מבפנים ומבחוץ – נבדקה על פי אותם סטנדרטים מדויקים כמו כל מכוניות Polestar האחרות. עד תשע כריות אוויר כלולות. שותפויות חדשות מביאות לקדמת הבמה את טכנולוגיית הבטיחות החכמה, כולל Super Vision Advanced Driver Assistance System מבית Mobileye. תצוגת נהג בגודל 10.2 אינץ' מותקנת לפני עמוד ההגה וכוללת מידע על מהירות, סוללה וטווח. כדי להפחית את הסחת הדעת, תצוגת ראש למעלה (HUD) עם אזור הקרנה בגודל 14.7 אינץ' לפני הנהג מעבירה מידע מפתח על רכב, טלפון נייד וניווט לשמשה הקדמית, ומשפרת עוד יותר את קשב הנהג.


  עבור לתוכן העמוד