מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  MG 5 משפחתית סטיישן החדשה ל-MG הושקה בישראל

  7/05/2023
  הגדל
  קבוצת לובינסקי, אחת מקבוצות הרכב המובילות בארץ, ומייצגת את MG בישראל, משיקה בישראל את החשמלית MG5 החדשה, אשר תוכננה מראש להיות מכונית חשמלית ותשמש כבסיס לדגמים עתידיים, מביאה עמה בשורה של ממש לחובבי המשפחתיות סטיישן חשמליות. המכונית, ייעודית לחובבי הנהיגה, הודות לשילוב בין הנעה אחורית, עוצמת מנוע והתנהגות כביש איכותית. MG5 תוצע בישראל ברמת אבזור עשירה יחידה Luxury. צילום: יצרן

  עיצוב חיצוני-  MG5 החדשה, הנה מכונית הסטיישן משפחתית בעלת נוכחות אלגנטית נעימה. אורכה 4,60 מ' ורוחבה 181.1 מ' וממדיה מעניקים לה הופעה מכובדת לצד שימושיות גבוהה. ה-MG5 מבוססת על פילוסופיית העיצוב האבולוציוני של MG, ליצירת מראה ותחושה מודרניים. חזיתה שואבת השראה משאר דגמי MG החדשים, וגם היא משלבת בין יחידות תאורה זוויתיות עם נורות לד נאות לצד פגוש זוויתי ופתחי אוורור מודגשים. קו הגג המתקמר לאחור אל מול קו חלונות (מושחרים) גבוה, עם קורת C שנדחקה אל פינות הרכב, שומרים על מראה זורם ודינמי. חלקה האחורי, שומר על קווי העיצוב של החזית, הודות ליחידות תאורת לד בחתימה ייחודית ונגיעות עיצוב אישיות בפגוש.

  תא נוסעים- תא הנוסעים של MG5 החדשה תוכנן להעניק חוויה שימושית ונעימה מאוד עבור כל נוסעי הרכב ובני המשפחה. הפלטפורמה החדשה שנבחרה לדגם זה מציעה מרחב מחיה נדיב ליושבים מלפנים ומאחור והודות לשימוש בסוללה דקה במיוחד שמשולבת לתוך רצפת שלדת הרכב, זו אינה גוזלת כלל מרחב מתא הנוסעים. תא המטען מציע נפח מכובד מאוד של 479 ליטרים, וזה מסוגל לצמוח לכדי 1,367 ליטרים בקיפול שורת המושבים האחורית, לשם הובלת מטען ארוך וציוד לעבודה. חלקו הקדמי של תא הנוסעים עוצב גם כן בסגנון מודרני נקי, עם קווים אופקיים שמעצימים את תחושת המרחב, חומרים איכותיים וריפוד דמוי עור. המושבים (מושב נהג חשמלי) חובקים את הגוף ותומכים בו היטב בנסיעות ממושכות. 

  במרכז הדשבורד ישנו מסך מגע בגודל 10.25 אינץ' עבור מערכת המולטימדיה המתקדמת ולשם תפעול רוב מערכות הרכב באמצעות מתגי קיצורי דרך יעילים. במערכת זו ניתן למצוא שליטה במערכת המיזוג, במצבי הנהיגה, במערכות הבטיחות, במערכת המצלמות ההיקפיות, בממשק ניהול האנרגיה והטעינה וכמובן במערכת השמע האיכותית. כדי ליהנות ממערכת משודרגת זו וכדי להפוך את תא הנוסעים לשקט עוד יותר, כל חלל תא הנוסעים עושה שימוש בחומרי בידוד אקוסטי בתחתית המרכב, מתחת למכסה המנוע, בדלתות הרכב ובבתי הגלגלים. כמו כן, גם המנוע החשמלי עצמו קיבל חיפוי אקוסטי שמפחית את צליל הפעולה האופייני של מנועים חשמליים.

  יחידת הנעה – MG5 כוללת מנוע החשמלי המפיק 156 כ"ס וכן 28.5 קג"מ וביצועי תאוצה של 7.7 שניות בלבד מעמידה ל-100 קמ"ש לצד מהירות מרבית של 185 קמ"ש. ה-MG5 מורשית גרירת גרור במשקל של עד 500 ק"ג (עם או בלי בלמים).
  הסוללה בקיבולת של 61.6 קוט"ש מצוידת במטען פנימי תלת-פאזי בהספק של 11 קילוואט וכן ביכולת טעינה מהירה (DC) בהספק של 87 קילוואט. בחיבור לעמדה מהירה תואמת, ניתן להביא את טעינת הסוללה ממצב ריק לגמרי לכ-80 אחוזים תוך כ-40 דקות בלבד.

  התנהגות כביש – MG5 החדשה, בהתאם לייעודה במשפחתי, מכוילת להעניק נסיעה נינוחה, שליווה ונעימה בכל תנאי הדרך. עיול המתלים מאפשר לה לספוג את זעזועי הדרך ולייצר חוויית נסיעה נוחה.

  בטיחות-  ב- MG5 6 כריות אוויר ושלל מערכות ייצוב, בלימה, תאורה מקוריות, בהתאם לרמות הגימור, ה-MG5 מציעה רשימה ארוכה של מערכות בטיחות אקטיביות ואדפטיביות בהם:
  מערכת סיוע לשמירת נתיב הנסיעה הכוללת תיקוני היגוי
  מערכת התרעה לסטייה מנתיב הנסיעה
  מערכת בקרת שיוט אדפטיבית עד עצירה מוחלטת
  מערכת בלימת חירום אקטיבית
  זיהוי תמרורי מהירות והתרעה במעבר על המהירות המותרת
  שליטה אוטומטית באורות המעבר (גבוהים)
  סיוע בזחילה בפקקים

  שירות ואחריות- MG5 מציעה מרווח טיפולים גדול של 24,000 ק"מ או שנה. אחריות מלאה לרכב של 5 שנים או 150,000 ק"מ ועל הסוללה 8 שנים או 150,000 ק"מ.

  מחיר: 163,888 ₪

  רוכשי דגמי MG החדשים יקבלו כהטבה עמדת טעינה ביתית. בנוסף לכך יינתנו מבחר הטבות מימון וטרייד בכדי לפשט את תהליך הרכישה. ללקוחות בעלי הזמנה לרכב מסוג ZS EV אשר עדיין לא מימשו את הזמנתם, תוענק הטבה בת 3,333 ₪ בה המקדמה ששילמו על סך 2,222 תהפוך למניה בשווי 5,555 ₪ עם המרת הזמנת ה-ZS EV ל-MG4 או MG5.

  לקוחות קיימים של MG או כאלה שרכשוZS EV  או EHS במהלך שנת 2022 ונאלצו לבטל את הזמנתם בשל האיחורים באספקה, ייהנו מהטבה של 2,222 ₪ עם ביצוע הזמנה על MG4 או MG5.

  עבור לתוכן העמוד