מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  המסחרית החשמלית LOGISTAR 100 בישראל

  14/05/2023
  הגדל
  יו.די.אס אינטרנשיונל בע"מ, יבואנית מותג הרכב CENNTRO בישראל, מרחיבה את היצע דגמי כלי הרכב המסחריים החשמליים שלה ומשיקה את דגם LOGISTAR 100, מסוג טנדר מסחרי וחשמלי מלא, בקטגוריית רישוי 1N, מתוצרת קבוצת הרכב האמריקאית CENNTRO ELECTRIC GROUP. מדובר ברכב עבודה קומפקטי בעל שני מושבים, עם תא מטען גדול מאד, המותאם להובלת סחורה בדרכים עירוניות ובינעירוניות. צילום: יצרן

  עיצוב- הרכב במבנה משא אחוד כטנדרון שאורכו 3,66 מ', רוחבו 1,61 מ' וגובהו הוא 1,68 מ'. נפח תא מטען רחב במיוחד בגודל של 2 מטרים עם קיבולת במשקל של 500 ק"ג, נתון המאפשר מקסום מיטבי ויעיל של השטח עם שתי דלתות להעמסה ופריקה, צידית ואחורית. עיצוב הפנים כולל לוח מחוונים דיגיטלי ולצידו מסך מגע LCD, המאפשר חיבור לטלפון חכם ושימוש באפליקציות מרובות.

  יחידת ההנעה- לוגיסטאר 100 מורכבת ממנוע חשמלי מסוג מגנט סנכרוני קבוע, עם הספק של 25 קוו"ט ומומנט מרבי של 90 קג"מ. מקור האנרגיה של הרכב הינו סוללת ליתיום עם קיבולת של 16 קווט"ש ומשך הטעינה % 0 – 100 הוא 5 שעות בלבד, דרך שקע ביתי סטנדרטי V220. טווח נסיעה של 120 ק"מ בין טעינות ומהירות מרבית של 90 קמ"ש.

  בטיחות- ה- LOGISTAR 100תוכנן מתוך מחשבה עמוקה על נוחות ובטיחות הנהג, לאור זאת הותקנו בו מערכות בטיחות מתקדמות הכוללות מערכות בקרת יציבותABS, EPS, ESC, מערכת  E-call המאפשרת שידור אות מצוקה במקרה חירום, חיישנים ומצלמה לנסיעה לאחור.

  לרכב תקינה אירופאית מלאה מסוג N1. מחיר הרכב כולל מע"מ. כלי הרכב נהנה מאחריות יבואן מלאה למשך 36 חודשים  לרכב ולמצברים. המוסך המרכזי של יו.די.אס אינטרנשיונל בע"מ ממוקם באזור התעשייה בחולון.

  הרכב ישווק במחיר של 82,000 ₪.

  עבור לתוכן העמוד