מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פנגו SMART: שרות חדש להגנה מדוחות חניה

  14/05/2023
  הגדל
  פנגו, האפליקציה המובילה בתחום התחבורה בישראל, ממשיכה להגדיל את מנעד השירותים שלה ומשיקה את מסלול SMART, במרכזו הגנה מדוחות חניה. במסגרת המסלול החדש, תזכה פנגו לקוחות אשר יקבלו דוח חניה במקרים של טעות בבחירת עיר, בהפעלת אזור שגוי, או בהפעלת חניה על הרכב הלא נכון. ההגנה תהיה תקפה לדוח חניה אחד בשנה. בכך, ממשיכה פנגו לספק פתרונות מגוונים ללקוחותיה ולציבור הנהגים בישראל. צילום: פנגו יח"צ

  בשנת 2022 לבדה נרשמו לא פחות מ-5.5 מיליון בדיקות פקח של משתמשי פנגו או בעזרת אמצעי אכיפה אלקטרוניים שונים. הצורך במסלול החדש שבמרכזו הגנה מדוחות חניה, עלה גם בניתוח נתוני שימוש אותו ערכה האפליקציה, והצביע על כך שבכל חודש אלפים רבים ממשתמשי פנגו מפעילים חניה על הרכב הלא נכון, מה שעלול לחשוף אותם לדוח חניה.

  בנוסף לשירות ההגנה מדוחות, כולל המסלול החדש – SMART גם את השירותים המוכרים: ״זזתי״ – המסיים באופן אוטומטי את החניה בעת שהמערכת מזהה כי הרכב נמצא בתנועה. "חניתי" – המזהה כאשר הרכב חנה, ושולח ללקוח תזכורת להפעיל את החניה. ״תזכורת אישית״ – להארכת החניה בעת הצורך ע״י הודעת סמס לנייד. ״תשלום מהיר בחניונים״ – חניה מהירה ללא עמלת הפעלת חניה.  בנוסף, מסלול SMART מעניק מגוון "הטבות משתנות כגון הטבת פנגו cash בארנק פנגו"- צבירת כסף על תדלוק, נסיעה בתחבורה ציבורית ושטיפת רכב דרך פנגו – לטובת שימוש בחניה כחול לבן, וכן הטבת שטיפומט – לשטיפת רכב במחיר מוזל בכ-170 תחנות ברחבי הארץ.
   

  עבור לתוכן העמוד