מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה סלטוס חדשה בישראל

  6/06/2023
  הגדל
  חברת טלקאר, יבואנית קיה לישראל, מודיעה על תחילת שיווק לקיה סלטוס העדכני, לאחר שעבר מתיחת פנים. צילום: יצרן

  הסלטוס הושק במחצית השניה של 2020 וזכה לפופולריות רבה עם למעלה מ 13,000 מסירות ואף היה לרכב הפנאי הקטן הנמכר ביותר בישראל בתקופה זו.

  עיצוב חיצוני- סלטוס המחודש, מציג נוכחות מרשימה עוד יותר הודות לעיצוב מעודכן הכולל גריל קדמי גדול המשלב חתימת אור חדשה בסגנון Star Map ופגוש קדמי שעוצב מחדש המדגיש את הרוחב ומעניק לסלטוס מראה חזק ועדכני. בחלק האחורי מציע הסלטוס חתימת אור עדכנית, התואמת לזו הקדמית.

  עיצוב פנים- החלל הפנימי של הסלטוס עבר אף הוא עדכון, ובדומה לקו המעודכן של דגמי קיה החדשים הוא כולל מסך תצוגה דיגיטלי פנורמי, המשלב מסך מולטימדיה בגודל 10.25 אינץ', בעל קישוריות אלחוטית ל Apple CarPlay ו  Android Auto, עם לוח מחוונים בגודל 4.2 אינץ'.

  מנוע ותיבת הילוכים- המכללים נותרים ללא שינוי. מנוע בנזין בנפח 2.0 ליטר שמספק 149 כ"ס ומומנט של 18.3 קג"מ. זמן התאוצה ל- 100 קמ"ש מתקבלת בתוך 9.3 שניות. תיבת ההילוכים אוטומטת רציפה בת 8 הילוכים.

  בטיחות- הסלטוס המחודש, מציע שדרוג משמעותי בהיצע מערכות הבטיחות המתקדמות. כסטנדרט, כל דגמי סלטוס מצוידים במערכת בלימה אוטומטית (כולל זיהוי דו גלגלי והולכי רגל) FCA, מערכת לתיקון סטייה מנתיב ושמירה על מרכז הנתיב LKA+LFA, תאורה גבוהה אוט' HBA והתראה על עירנות נהג DAW. בנוסף, קיימת מערכת אקטיבית לניטור רכבים ב"שטח מת", כולל מניעת מעבר לנתיב לא פנוי BCA, התראה על תנועה חוצה מאחור כולל בלימה RCCA ומערכת להתראה מפני רכב חוצה בעת פתיחת דלת SEW .

  בדגם פרימיום מערכת הבלימה האוט' משודרגת עם יכולת זיהוי רכבים ובלימה בעת פניה שמאלה בצומת 1.5FCA, בקרת שיוט אדפטיבית כולל זחילה בפקקים SCC ובקרת מהירות חכמה באמצעות זיהוי תמרורים ISLA .

  מחירים ₪:
  סלטוס 2.0 EX - 155,990  
  סלטוס 2.0  Premium - 159,990  

  עבור לתוכן העמוד