מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה bZ4X החשמלית בגרסה חדשה 9

  22/06/2023
  הגדל
  יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה על השקת הגרסה המעודכנת ל-bZ4X, ה-SUV החשמלי הראשון של המותג, ועל חבילה ייחודית המאפשרת הצטרפות למהפכת הרכב החשמלי בראש שקט מאי פעם. צילום: יח"צ יצרן

  זהו הדגם הראשון בסדרת "bZ" החשמלית, המייצגת את החזון "Beyond Zero" (מעבר לאפס), תרומה לעולם שהיא הרבה מעבר לאפס פליטות מזהמים, במטרה ליצור שינויים חיוביים באורח החיים ולהציע לכולם אפשרויות ניידות חדשות, מציאת דרכים להשפיע לטובה על כדור הארץ והחברה תוך שאיפה לעתיד בר קיימא.

  יחידת הנעה - הגרסה המעודכנת של ה- SUV החשמלי, הרכב האולטימטיבי למשפחה, מציגה יחידת טעינה מובנית חדשה  (ON BOARD CHARGER)ותוכנה משודרגת הכוללת עדכונים ואופטימיזציה של תצוגת הטווח ויעילות הטעינה. לטויוטה bZ4X, טווח נסיעה של למעלה מ- 500 ק"מ והיצרן מצהיר על יעילות סוללה יוצאת דופן המתוכננת לרמה של 90% מיעילותה כחדשה לאחר תקופה של 10 שנים! לאור ביצועים יוצאי דופן אלו ורמת אמינות גבוהה במיוחד, יוניון מוטורס מאפשרת רכישת הארכת אחריות לסוללה עד ל 10 שנים. לרגל השקת הגרסה המעודכנת של ה- bZ4X ומתוך רצון להקל כמה שניתן על המעבר לרכב חשמלי, שיכול לעיתים להיתפס כמאיים ומורכב, בטויוטה שואפים לתהליך קל, פשוט ובטוח עד כמה שניתן, ומעניקים לכל רוכש חבילת FREEDOM PACK הכוללת ביצוע סקר חשמל בביתו, והתקנת עמדת טעינה מקורית לרכב החדש בבית הלקוח ללא עלות. שווי החבילה נאמד ב- 6,490 ₪ .

  ה- bZ4X  מגיע מעתה עם מטען מובנה תלת פאזי בעל הספק טעינה של עד 11 קילוואט (לעומת שקע חד פאזי שנמכר עד היום). המטען התלת פאזי יאפשר טעינת AC מהירה יותר של הרכב וקיצור משמעותי בזמן הטעינה אשר יעמוד על בין 6.5 ל-10 שעות. 

  בנוסף, חל עדכון תדירות טעינה מהירה DC כך שהוא מאפשר מספר רב יותר של מחזורי טעינת DC לכל 24 שעות וזאת כמובן מבלי להתפשר על הביצועים לטווח ארוך של הסוללה וכן בוצע צמצום זמן הטעינה הנדרש בטעינת DC מ-80% ל-100%, כך שכעת הוא עומד על 30 עד 60 דקות (תלוי בתנאים כגון טמפרטורה).

  בטיחות – הדור השלישי של חבילת מערכות הבטיחות Toyota Safety Sense עם מערכות חדשות ומשופרות הן בתחום הבטיחות האקטיביות והן בתחום הסיוע לנהג כגון פונקציית עדכונים אלחוטיים (OTA) ומערכות נוספות לסיוע אקטיבי בנהיגה ובחניה.

  התנהגות כביש – הביצועים מעולים וחווית נהיגה גם בשטח – גרסת 4X4, ההנעה הכפולה של הרכב ומערכת X-MODE לנסיעת שטח מיטבית ומרגשת המאפשרת ביצועי שטח משופרים, בטיחות מרבית בזמן נהיגת שטח, בחירה בין מצבי שטח שונים ומורכבים וכוללת בקרת אחיזה וסיוע במדרון DAC ובכך משווה לנוסעים ברכב את תחושת הביטחון ההכרחית על מנת שיוכלו ליהנות מנהיגת שטח חווייתית, איכותית וחיובית; לטויוטה bZ4X האצה חלקה והתנהגות כביש מצוינת עם מערכת חדשה של הנעה לכל הגלגלים המספקת ביצועים מובילים בקטגוריה, עם מנוע חשמלי נפרד לכל סרן, שהופכות את הנהיגה בו לחוויה יוצאת דופן ומהנה. 

  נוחות לכלל הנוסעים ברכב, מימדיו הפנימיים של ה-bZ4X ייחודיים בגודלם ובנויים כך שהם מספקים נוחות ומרווח ניכרים בין היתר על ידי מרווח רגליים אופטימלי עבור כל הנוסעים עם 1,000 מ"מ מרווח בין מושבים קדמיים לאחוריים; תא מטען נדיב במיוחד עם רצפה הניתנת להצבה בגבהים שונים ונפח אחסון של 452 ליטר עד גובה נקודת החגורה המספק מספיק מקום אפילו ל אופניים. בנוסף, טויוטה bZ4X עושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדי לספק קישוריות מעולה.


  עבור לתוכן העמוד