מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  "רילקס": שרות חדש לקבוצת שלמה

  22/06/2023
  הגדל
  קבוצת שלמה, חברת הרכב הגדולה והמובילה בישראל, משיקה את שירות ״שלמה RLX” (רילקס), מעטפת שירותית הכוללת אחריות חדשנית ראשונה מסוגה בישראל לכל לקוח שרכש מקבוצת שלמה רכב יד ראשונה.  צילום: אוטוקום

  מחיר השירות הוא 96 ₪  בחודש (1,152 ₪ לשנה). השירות נרכש לשנתיים עם נקודת יציאה לאחר שנה ועם אופציה להארכת השירות לשנה שלישית. לקוחות שלמה RLX שרוכשים ביטוח ב"שלמה חברה לביטוח" נהנים מהנחה בעלות המנוי.

  חבילת השירות ויתרונותיה:
  אחריות מורחבת לשנתיים הכוללת טיפול בתקלות מנוע, תיבת הילוכים , מערכת הגה, מערכת קירור, מערכת פליטה, חשמל ועוד.(כפוף לכתב אחריות)
  2 טיפולים תקופתיים.
  ניידת שירות עד אליך להנעת הרכב.
  מנוי תיקון תקרים ואיזון גלגלים ללא הגבלה ללא עלות נוספת
  מונית חירום במקרה תאונה
  התראות בטיחות לנהג ולרכב דרך אפליקציה ייעודית
  מוקד שירות ומענה 24/7
  מודל פשוט ושקוף ללקוח

  ״שלמה RLX (רילקס)״ מונגש ללקוחות באמצעות אפליקציה ייעודית, בה יוכלו לקבל מבט על הרכב בעזרת נתוני טלמטיקס ולהבין היכן חונה, האם נוסע או עומד במקום, לעקוב אחר היסטוריית הנסיעות, לקבל התראות על חריגות מהירות, תזוזות הרכב התראה על תינוק ברכב, לרכוש שירותים נוספים כדוגמת מנוי ל-12 שטיפות פנים וחוץ ב-480 ₪.

  רחלי לופטמן, סמנכ"לית פרויקטים בקבוצת שלמה: ״שירות 'שלמה RLX' מספק ללקוחותינו את האחריות האולטימטיבית על רכבי החברה שנמכרים מיד ראשונה וזאת לאחר שתמה אחריות היבואן ומציעה שקט נפשי באחזקת הרכב הפרטי בתשלום חודשי קבוע ושווה במיוחד. לאחר שנתיים של התארגנות ובניית מוצר, שמאפשר לרוכשי הרכבים שלנו שקט ובטחון בביצוע הרכישה, אנו משיקים את השירות בקרב הקהל הרחב. במשך השנתיים הללו נרשמו כ-9,000 מנויים הנהנים מהשירות הנתמך ע"י אפליקציה מתקדמת המאפשרת התנהלות דיגיטלית מלאה. 

  בנוסף לביצוע הזמנות טיפולים במוסך או כל שירות אחר, מאפשרת האפליקציה ליהנות גם ממערכת בטיחות השומרת על הלקוחות ועל רכבם באמצעות כלים מגוונים דוגמת קבלת התראות על חריגה ממהירות, מיקום הרכב, היסטוריית נסיעות ועוד.. אנו בקבוצת שלמה גאים להמשיך להוביל מהפכות בענף הרכב ולספק ללקוחותינו מוצרים אטרקטיביים ברמה הגבוהה ביותר".

  עבור לתוכן העמוד