מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מוקד אמון נכנסת לתחום מערכות לאיתור כלי רכב

  30/07/2023
  הגדל
  קבוצת מוקד אמון חברת האבטחה, המוקד, הסיור והניקיון מהמובילות בישראל, משתדרגת ומוסיפה כוח משמעותי למגוון שירותיה, כאשר היא נכנסת לשוק המערכות לאיתור כלי רכב בשיתוף פעולה עם חברת ניו יורק צ'ופר משווקת המותג GBH שמספק ללקוחותיה הגנה מלאה ב-360 מעלות. צילום: יח"צ קבוצת מוקד אמון

  לאחר פיילוט שנערך בחודשים האחרונים מוקד אמון הוסיפה לסל המוצרים שלה את שירותי חברת GBH – מערכת לניטור כלי רכב המאפשרת מעקב דרך אפליקציה ייעודית וקבלת התראות אבטחה, מצב מכני, ניתוק חשמל, גרירה ועוד, כולל אפשרות לשלילת הנעה של הרכב במצב של פריצה / גניבה של הכלי הרכב בעצמו או של מערכות, דלקים ועוד.

  המערכת, שהוטעמה במערך השירות הכולל של מוקד אמון עבור לקוחותיה הפרטיים והעסקיים, כוללת עדכון ישיר של המוקד והסיור של מוקד אמון בכל קריאה שנפתחת 24/7, כאשר סיירי החברה מחוברים בכפוף לצורך למשטרת ישראל ולצה"ל לטובת סיכול הפריצה/גניבה. המערכת עצמה מורכבת ממספר מוצרי קצה כגון מנעולים מיוחדים שמשולבים עם מערכת איתור וחיישנים אשר מודיעים ללקוח כאשר נגעו או פרצו את המנעול ועזרים נוספים.

  קבוצת "מוקד אמון"-נוסדה בשנת 1981 ומורכבת משלוש חטיבות: חטיבת המוקד והטכנולוגיות, חטיבת האבטחה והשמירה וחטיבת הניקיון. הקבוצה מתמחה במתן שרותי מוקד וסיור, תכנון והתקנת מערכות טכנולוגיות, שירותי אבטחה ושמירה ושירותי ניקיון לעסקים.

  ניו יורק צ'ופר– היא חברה מקצועית שעוסקת ביבוא ושיווק של מוצרי מיגון לרכב ולאופנועים. החברה הוקמה בשנת 2007 מתוך רצון עז למגר את תופעת הגנבות בארץ ובחו"ל. בשנים האחרונות החברה חרתה על דגלה החזרה של מאות כלי רכב וסיכלה אלפי ניסיונות גניבה.

  תקנים- כל המוצרים של החברה בעלי תו תקן ישראלי, משרד התקשרות ומשרד התחבורה ובנוסף המוצרים עומדים בתקנים של מעבדות בחו"ל .E-MARK ,FCC ,CE ROHS ,ISO9001

  צילום: יח"צ קבוצת מוקד אמון

  עבור לתוכן העמוד