מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  לקסוס הרכב האמין ביותר בבריטניה ב- 2023

  6/09/2023
  הגדל
  לקסוס, מותג רכבי היוקרה היפני, שומר על מעמדו כיצרן הרכב המוערך ביותר בבריטניה, ונבחר כמותג הרכב האמין ביותר גם לשנת 2023 ב-Auto Trader New Car Awards, שנחשב לאחד מאתרי מכירות הרכבים החדשים והמשומשים הגדולים בממלכה. צילום: יצרן

  זו הפעם הרביעית בחמש שנים בה לקסוס נבחר כמותג הרכב האמין ביותר של האתר, על פי בחירתם של מעל 220 אלף בעלי רכבים בבריטניה שהשיבו לסקר השנתי. 

  האמינות של מותג היוקרה לקסוס באה לביטוי גם בתכנית הארכת אחריות, ה-Lexus Relax, במסגרתה ניתן להאריך את אחריות היצרן עד 10 שנים או 160,000 ק"מ לכל הדגמים, בתנאי שהרכב מטופל במרכז שירות רשמי של לקסוס.

  בפברואר השנה, זכה המותג לקסוס גם בסקר אמינות הרכבים של מכון המחקר האמריקאי המוביל J.D Power, בפעם ה-10 ב-15 השנים האחרונות! לקסוס, דורג ראשון מבין כל מותגי הרכב ובוודאי גם מכל מותגי היוקרה, כמותג הרכב האמין ביותר. לקסוס הוא מותג הרכב שזכה במקום הראשון במדד האמינות הנחשב, במספר הפעמים הרב ביותר לאורך השנים ובפער גדול מכל מותג רכב אחר, זאת הודות לתפיסת הייצור של כלל דגמי לקסוס המאופיינת בחותם הנהיגה הייחודי, ה-Lexus Driving Signature, המבוסס על שלוש תכונות ה-C: ביטחון (Confidence), שליטה (Control) ונוחות (Comfort) בכל מצבי הנהיגה. 

  מנכ"ל לקסוס ישראל, דרור גורלניק: "זכיה זו מצטרפת כבר לשורה של הישגים, המעידים שוב ושוב על ההכרה הרחבה באיכות ובאמינות יוצאי הדופן של הרכבים והשירות שלנו. מאז השקתה חרתה לקסוס על דגלה את האמרה, 'השאיפה המתמדת לשלמות', וכמו שמקובל בחברה היפנית, יעד הוא לא משהו שרק שואפים אליו אלא גם משיגים אותו. אנו שמחים להעניק ללקוחותינו מוצרים מושלמים באיכות הגבוהה ביותר, דבר שמאפשר לנו גם להעניק ללקוחותינו את השירות ברמה הגבוהה ביותר כראוי למותג היוקרה לקסוס". 


  עבור לתוכן העמוד