מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קבוצת יוניון משיקה את שירות הנסיעות השיתופיות TOYOTA SHARE

  13/09/2023
  קבוצת יוניון משיקה את TOYOTA SHARE - שירות חדש להשכרת רכבים שיתופיים לטווח קצר. צילום: יח"צ

  מטרת המיזם היא לספק מענה לצרכי ניידות באופן נגיש, נוח ופשוט ולהרחיב את אפשרויות השימוש ברכב פרטי ללא בעלות. טויוטה SHARE מהווה צעד נוסף ומשמעותי במימוש חזונו של אקיו טויודה, למעבר של טויוטה מיצרנית רכב לחברת שירותי מוביליות מתקדמים. הפעילות החדשה תנוהל תחת זרוע פתרונות הניידות של קבוצת יוניון, יוניון מוביליטי בניהולו של דור פיקל.

  לראשונה בישראל, ובשונה מההיצע של שאר מפעילות הרכבים השיתופיים, משתמשי SHARE TOYOTA  יוכלו לשכור רכב במתווה חצי יומי/יומי, ללא צורך במנוי חודשי ובמחירים קבועים אטרקטיביים במיוחד. השירות יהיה זמין 24/7 והשכרת הרכב תיעשה באופן פשוט מאד וידידותי למשתמש באמצעות אפליקציית My Toyota. מחירון ההשקה עומד על 99 ₪ לחצי יום השכרה (עד 6 שעות) ו- 189.90 ₪ ליום השכרה מלא. 

  TOYOTA SHARE תציע רכבים מדגם AYGO X, רכב עירוני מעוצב, חסכוני בדלק, מאפשר חניה נוחה וקלה בכל מקום, עם מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות ומערכות Android auto + Apple carplay. השירות מיועד עבור כל נהג ונהגת מגיל 18 ומעלה, בעלי רישיון נהיגה עם ותק של שנתיים והוא כולל ביטול השתתפות עצמית במקרה של נזק.

  TOYOTA נהנית מפריסת סוכנויות גיאוגרפית רחבה, מצפון ועד דרום הארץ, ותמקם את החניות בהן יחכו רכבי ה- SHARE גם בסמיכות למרכזי המכירה והשירות שלה אשר ממוקמים באזורי תעשיה, מסחר ומשרדים במעל ל- 30 ערים לצד נקודות אסטרטגיות נוספות ברחבי הארץ. השירות פעיל בערים כרמיאל, טבריה, עפולה, חיפה, נתניה, רעננה, תל אביב, יפו, ראשון לציון, ירושלים, רמלה ובאר-שבע ובקרוב יתרחב לערים נוספות.

  מאז הציגה את חזונה בכנס הטכנולוגיה העולמי (CES) ב-2018, TOYOTA  פועלת בדרכים רבות ומציעה מגוון של פתרונות לאפשר "ניידות לכל" ולספק את כל סוגי השירותים הנוגעים לתעבורת אנשים ממקום למקום ברחבי העולם, באופן "מקיף ואמין", "פשוט וללא מאמץ" ו"בר קיימא." החברה מבקשת לספק את המענה המיטבי ביותר לצרכים חדשים של לקוחות ולתמוך בדרישות הניידות המתפתחות של ערים ואזורים.

  דור פיקל, מנכ"ל יוניון מוביליטי, מסר היום: "אנו גאים להשיק את שירות הרכב השיתופי אשר מרחיב את סל פתרונות הניידות שהקבוצה מציעה גם למי שאין בבעלותו רכב פרטי. המוצר החדש מציע ממשק פשוט וידידותי, מחיר נגיש  ואת סטנדרט השירות של טויוטה. הכניסה שלנו לתחום הנסיעות השיתופיות הינה חלק מהאסטרטגיה של הקבוצה ושל TOYOTA  להפוך לחברת ניידות המפתחת ומספקת מגוון פתרונות תחבורה ומוביליות למגוון צרכים והעדפות".

  אפליקציית My-Toyota  זמינה בחנויות apple ואנדרואיד.

  עבור לתוכן העמוד