מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יונדאי i20 מתחדשת

  1/10/2023
  הגדל
  נחשפה יונדאי i20 שמתחדשת ומותחת פנים ומשלבת עיצוב רגשי עם טכנולוגיה חדישה, בטיחות ואבזור משופר ובקרוב גם בישראל. צילום: יצרן

  עיצוב חיצוני- ה-i20 החדשה מציגה עיצוב רענן ומסוגנן ושילובי צבעים נועזים. המראה החיצוני המלוטש והמודרני של ה-i20 החדשה מודגש על ידי הצורה והדוגמה המשופרים של הפגוש הקדמי וכונס האוויר, היוצרים מראה אלגנטי עם אלמנטים ספורטיביים. החלק האחורי כולל פגוש שעוצב מחדש ועיצוב פנס אחורי ייחודי. עוד וספו חישוקי גלגלים בעיצוב חדש. חתימת אור דינמית מדגישה את המראה הנועז, עם מנורות LED אחוריות בצורת Z המדגישות את המראה הנועז. הלהבים האופקיים המכסים את לוח המחוונים הגבוה והבולט מהווים פריצה עיצובית. 

  עיצוב פנימי- החלל הפנימי גדול ומרווח ומלפנים משיג עיצוב כתא הטייס. מאחור החלל הגדול מעניק הדגם נפח של 352 ליטר של תא מטען.

  מנועים ותיבת הילוכים- ה-i20 החדשה מציעה שתי אפשרויות מנוע עם שתי אפשרויות תיבת הילוכים, המספקות נהיגה יעילה. מנוע  1.0 Torbo-GDi המספק 100 כ"ס או 120 כ"ס. בנוסף, אפשרות למערכת הנעה היברידית מתונה של 48 וולט.  i20 כוללת תיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים, או ידנית עם 6 הילוכים. מנוע 1.2 MPi ארבעה צילינדרים זמין גם כמנוע כניסה. זה מציע 84 כ"ס ותיבת חמישה הילוכים ידנית.

  בטיחות- ה-i20 החדשה מצוידת בתכונות בטיחות נוספות התוספת המשודרגת ל-i-range של יונדאי מצוידת בעוד יותר תכונות בטיחות של יונדאי Smart Sense וטכנולוגיות חכמות שבדרך כלל זמינות רק בגרסאות גבוהות יותר. מערכות כסטנדרט: סיוע למניעת התנגשות קדימה כולל זיהוי להולכי רגל ורכב דו גלגלי. מערכת לשמירה על נתיב הנסיעה. התרעות למניעת התנגשות עם כלי רכב מאחור ובצד. בקרת שיוט חכמה מבוססת ניווט. 

  אבזור- ה-i20 החדש מציעה רמת אבזור משופרת. מסך המולטימדיה בגודל 10.25 אינץ'. והמערכת תומכת Apple CarPlay ו-Android Auto המאפשרים לשקף טלפונים בצג. 

  הגרסה הספורטיבית- ה-i20 N Line החדשה כוללת אלמנטים עיצוביים חיצוניים ופנימיים, כמו גם כוונון, בהשראת דגמי N עתירי הביצועים של יונדאי לחוויית נהיגה דינמית יותר. הוא מצויד בתכונות הבטיחות העדכניות ביותר של יונדאי סמארט סנס ואבזור משופר. המנוע ה-1.0 T-GDI כולל מתלים מכוונים מחדש, תגובת מנוע וצליל פליטה בלעדי ל-i20 N Line החדשה.

  מתי בישראל? מתיחת הפנים של יונדאי i20 צפויה לנחות בישראל בחודש נובמבר 2023.

  עבור לתוכן העמוד