מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  EV-Edge התקינה כ- 1,000 נקודות טעינה לחברות מובילות במשק

  1/10/2023
  הגדל
  EV-Edge, ספקית עמדות הטעינה ומפעילת רשת עמדות הטעינה הגדולה בישראל, מרחיבה את פעילותה עם התקנת כ- 1,000 נקודות טעינה בחניוני חברות מובילות במשק ביניהן: מובילאיי, WIX, אמדוקס, אלטשולר שחם, VPG, Orbotech, KLA,Flextronics  וחברות נוספות. צילום: יח"צ EV-Edge

  בנוסף להתקנתן של העמדות, EV-Edge תדאג גם להפעלה ותחזוקת העמדות וכן תעניק לחברות אלו שירותי גביה, ניהול, דיווח ובקרה על הטעינות שיבצעו העובדים ומבקרים.

  לצד טעינת הרכב החשמלי בחניוני החברות, יכולים העובדים בחלק גדול מהחברות ליהנות גם מהתקנה של עמדות טעינה בבתיהם, ורבים כבר בחרו להתקין עמדת טעינה של EV-Edge בביתם וצפויות התקנות נוספות בהמשך השנה.

  EV-Edge מקבוצת יוניון מייבאת, משווקת, מתקינה ומפעילה עמדות טעינה מתקדמות לכלי רכב חשמליים. מאז הקמתה בשנת 2019, סיפקה החברה למעלה מ- 12,000 עמדות טעינה ברחבי הארץ מתוכן למעלה מ- 2,000 נקודות טעינה ציבוריות ולחברות ובתי עסק – מספר שממצב אותה כמפעילת רשת עמדות הטעינה הגדולה בישראל לכלי רכב חשמליים. EV-Edge מספקת את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר לתחום הרכב החשמלי, תוך עמידה קפדנית בתקני איכות אירופאיים ומחויבות עמוקה לשירות ברמה הגבוהה ביותר.

  שרגא כץ, מנכ"ל חברת EV-Edge: "הצטרפותן של חברות נוספות למהפכה החשמלית והבחירה בנו כספקית פתרונות הטעינה שלהן מעידה על האמון שנותנות בנו החברות השונות וההכרה במקצועיות והניסיון שלנו. EV-Edge הייתה מחלוצות תחום טעינת הרכב החשמלי בישראל ומאז הקמתה צברה ידע וניסיון רב בשוק שנמצא בראשית דרכו וביססה את עצמה כמובילה בשוק זה בישראל עבור אלו המחפשים כתובת אחת לאספקת פתרונות כוללים ואיכותיים ושירות ברמה הגבוהה ביותר לטעינה אם במתחם מקום העבודה, בבית או בטעינה הציבורית ברחבי הארץ."

  עבור לתוכן העמוד