מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קוברה תורמת 100 מצלמות רכב לכיתות כוננות בצפון

  21/10/2023
  הגדל
  חברת קוברה, תתרום לכיתות הכוננות בצפון הארץ, 100 מצלמות רכב מתקדמות PROOF FR400, המשלבות מספר תכונות במוצר אחד ובראשן מצלמת דרך ומצלמת ניטור מרחוק 24/7. זאת בכדי שיתמכו בפעילותן הקריטית והחיונית של כיתות הכוננות. היקף התרומה נאמד במאות אלפי ₪. צילום: יח"צ קוברה

  מצלמות הרכב, מיועדות לספק עוד עיניים לשמירה על ביטחון התושבים ביישובים השונים, באמצעות יכולות טכנולוגיות גבוהות לנטר את החוץ בכל זמן נתון ומכל מקום בעולם. בנוסף, מאפשרות התראה על על פעילות חריגה 24/7, איתור מיקום מדויק של הרכב בזמן אמת, תיעוד החוץ בזמן החניה, תיעוד הנסיעה במצלמה קדמית ואחורית ותכונות נוספות, העשויות לתרום רבות לרמת המוכנות והדריכות ביישובים השונים, במיוחד בימים מתוחים אלה.

  מצלמת PROOF FR400 מציגה תכונות רבות במוצר אחד ומתבססת על פלטפורמת אנדרואיד 9. מצלמה קדמית ואחורית באיכות HD, קישוריות LTE המאפשרת גלישה ותגובה מהירה,ראיית לילה בהירה, הקלטה נפרדת של שתי המצלמות לשליפה נוחה במידת הצורך, דחיסת סרטונים בפורמט H265 לשמירת קבצים בכחצי מהנפח של הגרסה הקודמת, תמיכה בכרטיס זיכרון עד 2000GB-יכולת אחסון של עד 55 שעות הקלטה בעת נסיעה ועוד. בנוסף, איכות המצלמות-הקדמית- p1080 הניתנת לכיול בהירות על ידי המשתמש והאחורית- 720P. כמו כן, מאפשרת גידור גיאוגרפי, התראה על פגיעה ברכב בזמן נהיגה, Remote video הדור הבא של האבטחה.

  קוברה, היא חברה ותיקה מעולם הרכב הפועלת למעלה משלושה עשורים, ומובילה בתחום מערכות המיגון, מולטימדיה, נוחות ובטיחות לרכב. החברה מייצרת, מייבאת, משווקת ומתקינה מגוון רחב של מוצרים בעלי חדשנות טכנולוגית המהווים את חוד החנית בתעשיית הרכב.

  עבור לתוכן העמוד