מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סמלת דוחה תשלום בחצי שנה לדגמי ג'יפ וסובארו

  22/11/2023
  הגדל
  קבוצת סמלת, יבואנית רכבי היוקרה והשטח המובילה בישראל, יוצאת במבצע מיוחד שתעניק דחיית תשלום של חצי שנה עד 300,000 ₪  על חלק ממותגי ודגמי הקבוצה, ביניהם סובארו, JEEP. צילום: יח"צ

  החל מהיום, יוכל ציבור הלקוחות לרכוש רכב חדש בפריסת תשלומים רחבה, כאשר תעמוד לרשותו דחיית תשלומים של חצי שנה. ניתן יהיה לקבל פריסת תשלומים רחבה של עד 60 תשלומים באמצעות זרוע המימון של סמלת. תינתן האפשרות לתאם נסיעות מבחן באולמות השונים או בבית הלקוח לבחירתו. אחת מהמגמות הבולטות שזיהנו היא עלייה בביקושים לרכבי 4X4 המותאמים לנסיעת כביש ושטח שנחשבים לרכבים אמינים, בטוחים עם אחיזת כביש מצוינת שההטבה נוגעת ישירות אליהם.

  לצד המלחמה בשנים האחרונות הפכו הג'יפונים לקבוצת השוק הגדולה ביותר, ובמקביל גדל גם השיעור של רכבי פנאי עם הנעה קדמית. לדגמים ששמרו על יכולת שטח נרשמים כעת ביקושים גבוהים יחסי. במקביל תופסת תאוצה פעילות טיולי השטח, כולל של קבוצות מטיילים פרטיות ומועדוני טיולים שמפעילים יבואני רכב לרוכשי רכבי השטח. 

  בנוסף, החברה ממשיכה להעניק את שירותי "סמלת עד הדלת", שירות בו החברה מגיעה עם הרכב המבוקש לנסיעת מבחן עד בית הלקוח. דבר שמאוד מקל על ההחלטה, חוסך זמן ומאפשר קבלת החלטה בראש שקט.
  המבצע בתוקף מ12/11/23  עד 30.11.2023 או עד גמר המלאי בכל אולמות התצוגה ברחבי הארץ.
  עבור לתוכן העמוד