מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה CHR מתחדשת בישראל

  5/12/2023
  הגדל
  יוניון מוטורס, יבואנית טויטה בישראל, הודיעה על תחילת שיווק הטויוטה - C-HR החדש בחודש דצמבר. הקרוסאובר הפופולרי משיק דור חדש שפותח באירופה ותואם גם לקהל האירופאי ובכך זוכה בגרסתו החדשה לעיצוב בסגנון שפונה לקהל היעד. צילום: יצרן

  עיצוב- C-HR מתחדש בעיצוב חדש עם ממדים רחבים יותר וגלגלים גדולים עד 19 אינץ'. החזית, מעוצבת בצורת דג פטיש כוללת פנסי LED מלאים, קדמיים ואחוריים, שם הדגם משולב בפנס האחורי; תאורה חדשה המקבלת את פניהם של הנכנסים לרכב. מרחב פנים הרכב מעוצב והרמוני משודרג עם חומרים איכותיים ומקום רב יותר לאחסון. פנים הרכב כולל, מסך מולטימדיה אופקי דק, לוח המחוונים הניתן להתאמה אישית אף הוא משתלב באופן מושלם.

  מנוע- ב- C-HR יחידה היברידית  כוללת מנוע 1.8 ליטר המספק 140 כ"ס ומומנט של 19.0 קג"מ. טויוטה C-HR החדש נהנה מיעילות משופרת ומשקל מופחת. סוללת ליתיום-יון חדשה עם הספק גבוה המותקנת מתחת למושב האחורי קומפקטית יותר ושוקלת 1.5 ק"ג פחות מקודמתה, ועם זאת מעניקה 14% יותר הספק. יחידת בקרת הספק חדשה תורמת לחיסכון בדלק באמצעות קירור משופר והפסד חשמלי נמוך יותר,. תיבה העברה היברידית חדשה קלה ב-15% הודות לשימוש בחומרים חדשים. הביצועים עם זמן תאוצה מ- 0- 100 קמ"ש של: 8.1-9.9 שניות. צריכת דלק 20.8-21.3 ק"מ לליטר.

  בטיחות- טויוטה C-HR החדש נהנה ממערכת Toyota T-Mate הכוללת את מגוון התכונות של בטיחות אקטיבית וסיוע לנהג של Toyota Safety Sense 3.0, המגיעות כסטנדרט. 

  בין המערכות הקיימות ברכב: מערכת קדם התנגשות (Pre-Collision System) העדכנית ביותר וסיוע אקטיבי בפניות (Proactive Driving Assist) מגינים מפני מגוון סיכונים כגון נוכחות רכב מאט או עומד בנתיב שלפנים, והולכי רגל או רוכבי אופניים שחוצים את הכביש, גם בכביש שאליו פונה הרכב.

  מערכת שמירה על מרכז נתיב (Lane Trace Assist) שומרת על הרכב בנתיב הנסיעה ומונחה על ידי סימוני הכביש, שולי הדרך או הרכב מלפנים, וכך מגבירה את הבטיחות על ידי הפחתת נטל הנהיגה בנסיעות ארוכות בכביש מהיר. המערכת פועלת עם בקרת שיוט אדפטיבית בכל המהירויות (Full-Range Adaptive Cruise Control) שמתאימה את המהירות בעקומת כביש מהיר ומנטרת את השימוש בגלגל ההגה והדוושות. אם לא נעשה בהם שימוש במשך משך זמן מסוים, היא יכולה להפעיל את מערכת עצירת נהיגה בחירום (Emergency Driving Stop System). בקרת שיוט אדפטיבית בכל המהירויות כוללת מערכת סיוע חדשה למניעת עקיפה לא מתוכננת מימין (Overtake Prevention Support) שמונעת עקיפה לא מכוונת בצד הלא נכון של רכב אחר וקישור של בקרת השיוט לאיתות (Turn Signal Linked Control) העוזרת לנהג להשתלב מחדש בבטחה בתנועה במהירות ובמרחק בטוחים מכלי רכב אחרים.

  רמות גימור ומחירים
  טויוטה C-HR החדש מגיע לישראל בשלוש רמות גימור:
  ICON - הרכב מגיע בצבע אחיד, תאורה ראשית LED, מולטימדיה "8 ולוח מחוונים דיגיטלי "7, חישוקי סגסוגת קלה "17 וכולל את כל מאפייני הבטיחות של TSS 3.0, תזכורת למניעת שכחת ילדים ואף מערכת לזיהוי שטחים מתים. החל מ 169,990 ₪.

  VISION - כולל מולטימדיה "12.3 ולוח מחוונים "12.3, צבע גג שחור, חישוקי סגסוגת קלה "18, חיישני חניה קדמיים ואחוריים כולל בלימה, ריפודי בד בעיצוב ייחודי, תאורת אווירה, משטח טעינה אלחוטי ועוד. החל מ 184,990 ₪.
  GR SPORT - רמת האבזור והעיצוב הגבוהה ביותר, מבוסס מנוע 2 ליטר עוצמתי בהספק משולב של 197 כ"ס, כולל אבזור פרימיום, כולל טכנולוגיית מתלים חדשה, גלגלי 19 אינץ', תאורת אווירה ייחודית, צג עילי, פנסי פרוז'קטור LED בעיצוב ייחודי ודלת תא מטען חשמלית. 

  ברמה גימור זו הרכב מגיע בצבע דו-גווני ייחודי, כולל אלמנט שחור נועז בסיפי הצד והגג שיוצרים רושם מתוחכם של קו גג נמוך יותר. אלמנטים אלה משולבים כחלק ממראה אחורי עוצמתי המדגיש את נורות ה-LED המלאות ולוגו הרכב המואר. לצד צבעי לבן דינאמי וכסוף יוקרתי המוכרים נמצאים גם פרטי עיצוב GR מושכי עין, גריל בעיצוב ייחודי עם סמל GR, מושבי ספורט קדמיים עם לוגו GR מוטבע עליהם, וכן קישוטים נוספים בקונסולה המרכזית. החל מ  219,990 ₪.

  בכל רמות הגימור, טויוטה C-HR החדש מביא סטייל ייחודי ונועז, ביצועים, יעילות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר. 

  מסירות רכבים יתחילו בתחילת 2024 ויפתחו פרק חדש בסיפורו של דגם פורץ דרך בקטגוריה ובטויוטה בעולם כולו.

  צילום: יצרן

  עבור לתוכן העמוד