מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מאזדה CX-90 בגרסאות חדשות

  5/12/2023
  הגדל
  דלק מוטורס, יבואנית מאזדה לישראל, ממשיכה בהרחבת היצע הדגמים והגרסאות של רכבי הפנאי ממשפחת ה- CX. עתה היא מרחיבה את היצע הגרסאות של רכב הפנאי פרמיום הגדול והחדשני מבית מאזדה, CX-90, עם הצגה של שתי רמות אבזור חדשות המכניסות את ה-CX-90 היישר ללב הקטגוריה. מאזדה CX-90 הוא ה-SUV הגדול המיועד ל- 6 או 7 או 8 נוסעים. צילום: יצרן

  מנוע ותיבת הילוכים- מאזדה CX-90 מבשר את הדור החדש והמרתק של היצרנית וזה מתבטא לא רק בחבילות אבזור עשירות, מערכות סיוע אקטיביות מתקדמות, איכות ללא פשרות וגם מערכות הנעה שוברות שוויון. מאזדה CX-90 מצויד במנוע 6 ציל' טורי עם מערכת היברידית קלה. המנוע מספק כוח רב ואופי פעולה חלק ומאוזן האופייני למנועים טוריים. בנוסף, עם תפוקה של 284 או 345 כ"ס, המנוע נותן את הכיסוי הדינאמי לחבילה המהודרת והמלוטשת של ה-CX-90. תיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית עם 8 הילוכים והנעה כפולה AWD בכל הרמות גימור. 

  אבזור- רמת האבזור Touring, משודכת ליחידת הנעה עם תפוקה של 284 כ"ס ו-45.9 קג"מ. התאוצה ל-100 קמ"ש תתקבל ב- 7.6 שניות. נתון מרשים ל-SUV עם גדול. חבילת האבזור כוללת חישוקי גלגל 19 אינץ', דלת תא מטען עם פתיחה חשמלית, פנסי LED בחזית ומאחור, שמשות כהות מאחור, מפתח חכם, בקרת אקלים תלת-אזורית, ריפודי מושבים Leatherette בגוון לבחירה.

  בנוסף מגוון מערכי אבזור טכנולוגיים הלקוחים מרמות האבזור הבכירות:
  מערך מולטימדיה מודרני ומקיף הכולל תצוגה עילית, לוח מחוונים דיגיטלי 12.3 אינץ' ולצידו מסך מולטימדיה 12.3 אינץ' עם ממשקי אנדרואיד אוטו וגם אפל קארפליי אלחוטי.
  10-כריות אוויר, מערך בטיחות אקטיבית מלא ומגוון מערכות סיוע לנהג. 
  מערך מצלמות היקפיות 360 עם פונקציית See-Through ייחודית.
  רמת אבזור Preferred, משודכת ליחידת ההנעה הבכירה המספקת 345 כ"ס ו-51 קג"מ. התאוצה ל-100 קמ"ש אורכת 6.9 שניות. אפשרות בחירה בין 7 (הכולל Captain Seats) או 8 מושבים. 
  אבזור נוסף הכולל גג שמש פנורמי, חישוקי גלגל 21 אינץ', חבילת כרום חיצונית הכוללת גימורים בפגושים, תחתית הדלתות, בחלונות ובמסילות הגג, תאורת חזית מסתגלת, עוקבת פניה.

  תא הנוסעים מצויד בנוסף בריפודי עור, חימום למושבים קדמיים ולגלגל ההגה וגימורי אלומיניום/עץ בתא הנוסעים (בהתאם לצבע הריפוד).

  CX-90 הוא ה-SUV הגדול בעל שלוש שורות מושבים הראשון של מאזדה המשלב את העוצמה של המנוע הטורי המהפכני ועוטף זאת עם חבילה טכנולוגית מתקדמת המכילה קוקפיט דיגיטלי מלא, ממשקים מתקדמים, וגם איכות כללית ללא פשרות. היסטורית, חווית הנהיגה בדגמי מאזדה משלבת דינאמיות ואיכות ועתה ה-CX-90 עולה קומה בכל מימד ומציעה חבילה איכותית בלב של קבוצת רכבי הפנאי הגדולים בישראל

  שיווק רמות הגימור החדשות מתחיל כעת – כאשר רכבים ראשונים מדגם ה-Preferred תגענה לישראל במהלך הרבעון הראשון ורכבים ראשונים מדגם ה-Touring תגענה בתחילת הרבעון השני, זאת במקביל לשיווק המתמשך של גרסאות הקצה Exclusive (7 מושבים) ו- Signature (6 מושבים).

  מחירים:
  Touring (8 מושבים) - 320,000 ₪
  Preferred (8 מושבים) - 355,000 ₪
  תוספת 7 מושבים + Captain Seats לדגם ה-Preferred - 5,000 ₪.

  יוגב וייס, מנהל תקשורת שיווקית בדלק מוטורס: "עם השקתו הציב ה-CX-90 רף חדש בסגמנט ה-SUV הגדולים, כאשר הציג עיצוב, איכות, יוקרה ויכולות דינאמיות המוכרות רק בקרב דגמי הפרימיום בקטגוריה. רמות הגימור החדשות משלימות את ההיצע ומנגישות את אותה חווית פרימיום ייחודית זו לרמות מחיר נמוכות יותר הממוקמות בלב הקטגוריה ומציעות חבילות מאובזרות ומודרניות עם אופציה ל-8 מושבים".
  עבור לתוכן העמוד