מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יוניון מוטורס נכנסת לתחומי תחבורה מתקדמים בישראל

  20/12/2023
  הגדל
  קבוצת יוניון חשפה כמה תחומים חדשים ל- 2024: חברת הנסיעות השיתופיות בארגונים- RYDE, שירות הרכב השיתופי  TOYOTA SHARE ורשת הטעינה EV-EDGE.

  חברות אלו הן חלק ממימוש הטרנספורמציה של קבוצת יוניון להפוך להרבה מעבר לחברת רכב ולהציע מרחב גדול של פתרונות ניידות ופתרונות חדשניים הנוגעים לתחום תחבורה באופן "מקיף ואמין", "פשוט וללא מאמץ" ו"בר קיימא", בהתאם לחזונה של טויוטה הגלובלית ואקיו טויודה.

  RYDE - שירות הנסיעות השיתופי החכם לארגונים יושק בשנה הקרובה בחו"ל 
  חברת RYDE היא אחת הזרועות המשמעויות בסל הפתרונות לארגונים. החברה מספקת שירותי הסעות חכמות שיתופיות ומנוהלת בשנים האחרונות על ידי איתן בן מאיר. באמצעות פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית שפיתחה החברה, רייד לומדת את צרכי הארגון ומבצעת אופטימיזציה ופרסונליזציה למסלולי הסעות העובדים תוך התחשבות בעשרות אילוצים ומאפיינים משתנים. כך מאפשרת רייד מערך הסעות יעיל, גמיש וחסכוני לשביעות רצון העובדים והמנהלים כאחד. מעבר לתועלות הברורות לארגון, אתגרי התחבורה הציבורית, עלויות קניית והחזקת רכב, פקקים ועוד הם מנועים חזקים לביקושי הסעות שצומחים מלמטה, מהעובדים עצמם. כיום מסיעה רייד כ- 80 אלף נוסעים ביום שמבצעים כ- 3 מיליון נסיעות. 

  לרייד כ- 200 לקוחות בהם: טבע, שיבא, שופרסל, מקדולנדס, מלאנוקס ועוד. במהלך 2023 השיקה החברה את שירות all RYDE הכולל שלושה אלמנטים מרכזיים לטיפול של ארגונים בתחום הניידות: העובדים, ספקי ההסעות ומערכת הניהול עצמה. הפתרון של רייד והניסיון הרב שצברה במהלך העשור האחרון ייחודים לא רק לישראל. גם בעולם כמעט ואין כלל מענה ניהולי טכנולוגי חכם לצרכי הסעות עובדים של ארגונים. בשנה הקרובה צפויה יוניון להשיק את השירות גם במדינות נוספות מחוץ לישראל, בין היתר באמצעות הרחבת השימוש של לקוחות ישראליים של רייד הפועלים בשווקים נוספים בעולם. 

  TOYOTA SHARE - צמיחה של מאות אחוזים ל - 70 נקודות השכרת רכב פעילות בסוף 2024
  נדבך נוסף במימוש החזון הגלובלי של חברת ניידות הוא בפעילות הרכב השיתופי שהקימה יוניון TOYOTA SHARE. דור פיקל, מנכ"ל יוניון מוביליטי, סקר את השירות החדש שהושק השנה וכבר מתפרס על פני 17 נקודות פעילות ברחבי הארץ וציין: "בתקופת הפיילוט בוצעו אלפי השכרות למגוון לקוחות – חלקם לקוחות טויוטה וחלקם אינם מחזיקים ברכב פרטי בבעלותם. מהנתונים שאספנו, שביעות הרצון  השירות גבוהה ואנו פועלים להבטיח כי כמו בכל מוצר אחר של טויוטה נדע להעניק את השירות האיכותי, האמין והזמין ביותר ולקבוע את  הסטנדרט המוביל בענף. בשנה הקרובה יוניון מוביליטי תרחיב משמעותית את הפריסה שצפויה לעמוד בסוף שנת 2024 על כ- 70 מיקומים שונים בכל רחבי הארץ, תוך פנייה לקהל לקוחות רחב ומגוון. מודל השירות של SHARE TOYOTA  מאפשר לשכור רכב במתווה חצי יומי/יומי, ללא צורך במנוי חודשי ובמחירים קבועים אטרקטיביים במיוחד. השירות זמין 24/7 ותהליך ההשכרת הוא קצר, ידידותי ופשוט באמצעות אפליקציית My Toyota. מחיר ההשקה עומד על 99 ₪ לחצי יום השכרה (עד 6 שעות) ו190 ₪ ליום השכרה מלא. 

  EV-EDGE  - הרחבה משמעותית של הרשת והשקת מתחמי טעינה גדולים (hubs) לטעינה מהירה ואולטרה מהירה
  שרגא כץ, מנכ"לEV-EDGE  סקר את פעילות החברה שממשיכה להוביל את שוק הטעינה לכלי רכב חשמליים עם רשת הטעינה הציבורית הגדולה בישראל הכוללת כ- 82,000 מנויי רשת ו- 1,250 נקודות טעינה בכל הארץ וציין כי "רק בשנה האחרונה הוספנו קרוב ל- 250 נקודות טעינה חדשות מהן כ- 50 נקודות טעינה מהירות ו- 70 אתרי טעינה חדשים. עם הרחבת הפריסה גם עיבינו אתרי טעינה קיימים עם נקודות טעינה מהירות ואולטרה מהירות מרובות באזורי ביקוש לכל אורכה ורוחבה של הארץ בצפון, במרכז ובדרום. כך למשל, במצפה רמון לבדה יש ל- EV-EDGE כבר 11 נקודות טעינה מהירות". בנוסף, החברה התקינה קרוב ל- 1,000 עמדות טעינה בחברות מובילות במשק הישראלי ביניהן אמדוקס, מוביליאיי, WiX, אלטשולר-שחם וסיפקה אלפי עמדות טעינה ביתיות. 

  ב- 2024 EV-EDGE  תמשיך להרחיב ולעבות את אתרי הטעינה שלה ברחבי הארץ ותוסיף עשרות רבות של נקודות טעינה מהירות ואולטרה מהירות ובכלל זה השקה של מספר מתחמים גדולים (hubs) של טעינה מהירה ואולטרה מהירה. EV-EDGE מספקת עמדות טעינה איכותיות ופתרונות ניהול טעינה ממותגים אירופאיים מובילים בשירות איכותי עם זמינות העמדות הגבוהה בארץ.

  עבור לתוכן העמוד