מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סקאיוול ET 5 גם בליסינג פרטי

  21/01/2024
  הגדל
  קבוצת כדורי, יבואנית מותג הרכב החשמלי SKYWELL מאפשרת מעתה ללקוחותיה הפרטיים, בנוסף לאפשריות המימון הממגוונות ושירות הטרייד אין, לבצע עסקת ליסינג מבית היבואן, באמצעות רשת המכירה והשירות לרכב שבבעלותה, וליהנות מ-SUV פרימיום חשמלי בראש שקט. צילום: עמית אגרונוב. 

  שוק הרכב בעולם בכלל ובישראל בפרט השתנה בצורה דרמטית בשנים האחרונות. השינוי הראשון והמהותי ביותר הוא המעבר המואץ לכלי רכב חשמליים. עם זאת צמצום הטבות המס, עליית הריבית הפכו עדיין את הרכב החשמלי לפחות נגיש למרות היתרונות בחוויית הנסיעה, ובחיסכון בעלויות הדלק והשמירה על איכות הסביבה. החשמל ממשיך להיות זול יחסית לבנזין ונגיש למשתמשים לאור ריבוי עמדות הטעינה בדרכים ושיפור טווח הנסיעה של מכוניות חשמליות. ניכר מעבר לרכבים חשמליים. 

  קבוצת כדורי, מצהירה שכעת באמצעות מסלול "ְּבְּלִיסינג" המאפשר מעבר קל יותר לרכב פרימיום חשמלי מרווח ומאובזר במיוחד בלי פשרות בטווח ובמרווח. בלי עלויות מימון, בלי חשש מירידת ערך ובלי דאגות. במסלול החדש, החברה מציעה פתרון יחודי לבעלי עסקים ועצמאיים אשר יכולים לעבור לרכב חשמלי ולחסוך את העלויות השוטפות ובמקביל לחסוך בלויות המימון ולהיות זכאים לחשבונית חודשית. המחירים כוללים מע"מ.
  את עסקת הליסינג ניתן לבצע בגרסאות הפרימיום של דגם ה- ET5: 

  PREMIUM  LR72 בעלת סוללה של 72 קוט״ש וטווח מוצהר של 400 ק״מ. עבור עסקת הליסינג נדרש תשלום מקדמה של 10,000 ש״ח בלבד ותשלום חודשי בגובה של 2,999 ש״ח למשך 36 חודשים עם אפשרות לרכוש את הרכב בסוף תקופה ב-100 אלף ש״ח, להחזיר את המפתחות או להשתדרג לעסקה חדשה. 

  לצורך המחשה הלקוח ישלם על דגם שמחיר המחירון שלו 219900 ₪. מקדמה בסה"כ 10000 ₪. 36 תשלומים של 2999 ₪ ובסיום אפשרות רכישה ב 100,000 ₪. סה"כ 217,900 ₪.

  PREMIUM XR86  בעלת סוללה של 86 קוט״ש המציעה טווח גדול במיוחד של כ 500 ק"מ. עבור עסקת הליסינג לדגם זה  נדרש גם כן תשלום מקדמה של 10,000 ש״ח, ותשלום חודשי של 3,366 ש״ח למשך 36 חודשים ואפשרות לרכוש את הרכב בסוף התקופה בסכום של 115 אלף ש״ח.

  בנוסף, ניתנת האופציה לחבילת אחזקה בתוספת תשלום של 288 ש״ח לחודש, הכוללת בין היתר: תשלום אגרת רישוי, ביצוע מבחן רישוי שנתי, טיפולים, החלפת צמיגים, מוקד תמיכה, מגבים ותיקון תאונות במוסכי הסדר. 

  שתי הגרסאות מציעות מפרט אבזור יוקרתי במיוחד. ממצויידות במנוע חשמלי 204 כ"ס ומידותיו מרווחות במיוחד: אורך 470 ס"מ, גובה 170 ס"מ, רוחב 191 ס"מ ובסיס הגלגלים משתרע על פני 280 ס"מ בפלטפורמה חשמלית יעודית. דגם ה-ET5 מאובזר בנדיבות וכולל בין היתר: קוקפיט דיגיטלי מלא של תא הנהג הכולל לוח מחוונים דיגיטלי בגודל של  12.3 אינץ' ובנוסף מסך מגע ענק בגודל 12.8 אינץ'.  גג שמש פנורמי נפתח ומוצל הגדול בקטגוריה, דלת תא מטען חשמלית, 24 תאי אחסון, נפח תא המטען 467 ליטרים ומושבים קדמיים חשמליים עם 3 זכרונות, הכוללים חימום ואוורור וכן מצב לינה. תאורת לייזר משולבת LED (למעט פנסי ערפל אחוריים), בקרת אקלים מתקדמת עם מסנן חלקיקים ברמת N95 ועוד.

  קבוצת כדורי- עוסקת בתחום הרכב החל משנת 1948. קבוצת כדורי הינה יבואנית ומשווקת חלקי חילוף לרכב הגדולה בישראל. בנוסף, בבעלות הקבוצה חברת הליסינג OTO המתמחה בליסינג לחברות היי טק ומנהלת צי רכב בהיקף של אלפי רכבים. במקביל לפעילות הרכב הענפה, החברה עוסקת גם בתחום הנדל"ן ובבעלותה שטחי אחסון ולוגיסטיקה המושכרים לחברות מובילות במשק. 


  עבור לתוכן העמוד