מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  צ'רי FX EV בגרסה חשמלית הושקה בישראל

  30/01/2024
  הגדל
  צ'רי FX EV קרוסאובר במבנה קופה חשמלי, הושק בישראל בעיצוב חדשני ואיכותי, בשילוב טכנולוגיה ושלל אבזור בטיחותי ולנוחות הנוסעים. המחיר מפתיע לטובה, החל מ- 152,990 ₪. צילום: יצרן

  בשנה החולפת המותג צ'רי כבש בהצלחה את השוק הישראלי והתברגה בין 7 מותגי הרכב הנמכרים בישראל, בין היתר, עם טיגו 7 וטיגו 8 המיועד להסעת 7 נוסעים הנמכר בישראל ורכב הפנאי קופה ה-FX, כל הדגמים מונעי בנזין. כעת מצטרפת צ'רי לקטגוריית החשמל הצומחת עם הרכב החשמלי הבינלאומי הראשון של המותג שהוצג בתערוכות הרכב המובילות בעולם ומגיע לשוק הרכב הישראלי בהשקה עולמית. 

  עיצוב- עיצוב קרוסאובר Cross Shape  השפה העיצובית נגזרת מסגנון העיצוב הרדיקלי והקצבי של ׳מסע בין כוכבים׳ בהשראת ספינת האנטרפרייז, עם שינויים באור ובצל. עיצוב עם טקסטורות מושכות עין ופרטים מעולים עושים את ההבדל ומפחיתים ביעילות את מקדם הגרר. העיצוב הפנימי, מסוגנן, בסטייל עתידני-מודרני ואלגנטי. נקי ובשילוב חומרים איכותיים, ועושר טכנולוגי פנימי, בין היתר שני מסכי מגע בגודל 12.3 אינץ', מאוחדים למסך אחד קעור ומרשים, שהם לבו האינטראקטיבי של ה-Chery FX EV.

  יחידת הנעה- FX EV כולל מנוע חשמלי בהנעה קדמית, המספק 204 כ"ס ומומנט של 34.7 קג"מ. זמן התאוצה מ- 0 ל- 100 קמ"ש יארך 7.6 שניות. הסוללה בקיבולת של 61 קוט"ש, צריכת חשמל נמוכה של 15.5 קוט"ש ל-100 ק"מ. FX EV יספק חוויה בלתי נשכחת של ביצועים גבוהים וחיי סוללה ארוכים שייקחו אתכם עד 430 ק"מ (בתקן WLTP) וטעינה מהירה עד 110 קילווואט, טעינה איטית של 9.9 קילווואט, אולטימטיבית הודות לסוללת ליתיום פוספט מאפשרת טעינה מהירה של 30 דקות (10%-80%).

  בטיחות- תחום הבטיחות ב- FXEV עשיר וכולל את המערכות: בלימה אוטומטית, התרעה אקטיבית לשמירת נתיב נסיעה, בלימה אוטומטית בנסיעה לאחור, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת עייפות נהג, ומערכת הזהרה לפתיחת דלתות. רמת בטיחות בישראל נעה בציון  7-8 בהתאם לרמות הגימור. 

  אבזור- רמת האבזור ב- FXEV עשירה שכוללת24.6 אינץ' של מסכים (12.3 אינץ' לכל מסך) ברזולוציה צלולה במיוחד והמסך המעוגל מוטה לצד הנהג, מה שהופך את המידע לעשיר וקל לקריאה לבטיחות הנהג והנוסעים. זאת בנוסף לקישוריות ואינטראקציית מידע בין השליטה המרכזית לחוויית המשתמש חלקה יותר, עם שבב קוואלקום 8155  וטעינה מהירה אלחוטית 50W לכל טלפון סלולרי  תמיכה בממשקי אפל קארפליי ואנדרואיד. 

  ברמת גימור NOBLE  מתווספים: תצוגה עילית, המוקרנת על השמשה, עם כל המידע הנדרש מתוך לוח המחוונים, גג שמש חשמלי, מצלמה היקפית, כוונון חשמלי למושבים קדמיים, חימום ואוורור למושבים קדמיים, דלת תא מטען חשמלית ועוד. 

  מחירי צ'רי FX EV ₪: 

  152,990

  COMFORT

  157,990

  COMFORT TT

  162,990

  NOBLE

  167,990

  NOBLE TT


  עבור לתוכן העמוד