מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אורה 07 תושק בישראל

  8/02/2024
  הגדל
  כלמוביל תשיק בקרוב בישראל את האורה-07 החשמלית מבית גרייטוול- GWM. צילום: יצרן

  יחידת הנעה- ה- 07  החדשה הינה מכונית חשמלית במבנה סדאן, ספורט קופה, בעיצוב רטרו. ה-07 תשווק בשתי גרסאות טווח של 440 ו-570 ק"מ, 204 כ"ס.

  עיצוב- העיצוב החיצוני ב- 07, מדגיש את הרוח הספורטיבית של הרכב עם יחידות תאורה עגולות, דלתות ללא מסגרת, גג שמש פנורמי כיפתי וספוילר אחורי חשמלי אדפטיבי. החלק האחורי מעוגל עם פנסים אחוריים אליפטיים שמוסיפים לאווירת הרטרו. המידות ה- 07 עם בסיס גלגלים של 2.87 מטר, אורך של 4.87 מטר ורוחב של 1.86 מטר.

  עיצוב הפנים - בעל מראה ייחודי ויוקרתי עם מושבי ספורט ארגונומיים, קונסולה מרכזית חלולה בצורת T, מערכת בידור גדולה ומסך מגע בגודל 12.3 אינץ' ומתחת כפתורי פיקוד שימושיים וחוגות עבור בקרות האקלים. בנוסף בצד מושב הנהג חוגת שליטה. 

  בטיחות - ל- 07 טכנולוגיות מתקדמות במיוחד של מצלמות וראדרים הכוללות את מערכת הסיוע החכמה לנהיגה ORA Pilot 3.0 עם 28 סנסורים ומערכות בלימה שונות, בהם: בלימת חירום במהירות נמוכה (MEB), מערכת סיוע לבלימה חירום ((HBA, מערכת בלימת חירום אוטומטית AEB עם סיוע לבטיחות הולכי רגל וסיוע לבטיחות רוכבי אופניים, אזהרת תנועה חוצה מקדימה ובלימת חירום, בלימת בתנועה חוצה לאחור (RCTB)וכן חניה אוטומטית.  בנוסף ל-07, ידית דלת סמויה אשר נפתחת אוטומטית כשמתקרבים, הנעה אוטומטית ברגע שהדלת נפתחת ובטיחות אקטיבית גבוהה אשר כוללת שימוש במצלמות וברדאר לזיהוי עצמים, אפילו קטנים כמו תינוק או עגלה החל מגודל של 15 ס"מ X 10 ס"מ.

  שינוי שמות דגם- עוד מעדכנת כלמוביל כי Great Wall Motor יוצאת במהלך מיתוג עולמי בוא היא משנה את שמות הדגמים המשווקים של מותג ORA. מעתה ליין הדגמים יקבל שמות של מספרים כשדגם ה- ORA Funky Cat יקרא מעתה ORA 03.
  עבור לתוכן העמוד