מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סקאלה אנרגיה ורשת טן דלק משתפים פעולה בתחום הטעינה

  8/02/2024
  הגדל
  חברת סקאלה אנרגיה חותמת על עוד הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי והפעם עם רשת מתחמי הדלק והקמעונאות Ten. צילום: יח"צ

  במסגרת ההסכם, צפויה סקאלה לפרוס עשרות עמדות טעינה מהירות  ואולטרה מהירות במתחמי Ten בפריסה ארצית. בשלב הראשון, עד סוף 2024, צפויה סקאלה אנרגיה לפרוס כ-30 עמדות טעינה, אולטרה מהירות במתחמי Ten במיקומים אסטרטגיים, כולל עמדות הטעינה הקיימות כיום ב-Ten, שיצטרפו אף הן לרשת הציבורית של סקאלה. 

  מיקום עמדות הטעינה של סקאלה ברשת Ten, ייקבע בדגש על צירי תנועה ראשיים במטרה לאפשר ללקוחות כלי רכב חשמליים נסיעה רציפה גם לטווחים ארוכים, מהצפון ועד הדרום, כדוגמת תחנות Ten השוכנות בצומת הצ'ק פוסט, טירת הכרמל, חוף שמן חיפה, עפולה כביש הסרגל, באקה אל גרביה כביש 6, חדרה אזור התעשייה, כפר סבא, הסיבים פתח תקווה, ראשון לציון, להבים רהט, באר שבע, אופקים אזור תעשייה, אילת ועוד.

  מנכ"ל Ten, משה סרוסי: "שיתוף הפעולה עם חברת סקאלה אנרגיה יאיץ את תהליך הפריסה של עמדות הטעינה בתחנות Ten, יאפשר לנו להציע שירות מקיף וטוב יותר ללקוחות הרכב החשמלי,  וזאת מבלי להתפשר על האיכות, מהירות הטעינה והשירות המצוין של שתי החברות. זהו נדבך נוסף בשירותים הניתנים ללקוחות Ten ב-71 מתחמים בפריסה ארצית". 

  מנכ"ל סקאלה אנרגיה, אורי פייגין: "אנו משיקים היום שיתוף פעולה עם אחת מרשתות הדלק הגדולות בישראל. שיתוף הפעולה עם Ten מהווה נדבך נוסף ואבן דרך בתהליך ההתפתחות המואץ של החברה, ומצטרף להסכמים אסטרטגיים נוספים עליהם חתמנו בשנה האחרונה, בין היתר עם קבוצת 'מבנה', קבוצת 'אלייד' ולאחרונה עם קניוני ומתחמי המשרדים של קבוצת 'מליסרון'. במסגרת הסכמים אלו, אנו נפרוס במהלך 2024 כ-150 עמדות טעינה מהירות ואולטרה מהירות בכל רחבי הארץ. ההסכם עם Ten מהווה עבורנו עוגן משמעותי להרחבת הפריסה של רשת הטעינה שלנו, הכוללת כבר היום מתחמי קניות וקניונים, חניונים ציבוריים ובנייני משרדים וכעת גם תחנות דלק – בכך אנו מעניקים שירות טוב יותר שעונה על כלל הצרכים בעלי הרכבים החשמליים". 

  שיתוף הפעולה בין השתיים ממצב את סקאלה אנרגיה כרשת מובילה עם פריסה רחבה ומגוונת של עמדות טעינה חשמליות ומספקת ל- Ten דריסת רגל משמעותית יותר בשוק הרכב החשמלי, העתיד לצמוח בצורה מהירה בשנים הקרובות.


  עבור לתוכן העמוד