מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מטרו מוטור יהיה היבואן לרכבי החשמל של דונגפנג בישראל

  19/03/2024
  הגדל
  מטרו מוטור הודיעה כי דונגפנג ממשיכה לתת בה אמון ובחרה בה לייבא את כלל כלי הרכב הפרטיים, המיועדים לשוק האירופי של הקונצרן, יצרן רכב מהגדולים בסין. צילום: יצרן

  הענקת זיכיון הייבוא של כלל מותגי דונגפנג למטרו מגיעה לאחר השקתו המוצלחת בישראל של VOYAH, מותג היוקרה של הקונצרן. VOYAH הושק לפני כשנה, כאשר ה- FREE, רכב הסופר פרימיום חשמלי בסגמנט D-SUV של VOYAH, זכה להצלחה יוצאת דופן והפך לרכב המוביל בקטגוריה. דונגפנג, שנוסדה בשנת 1969, היא יצרנית הרכב השלישית בגודלה בסין המעסיקה למעלה כ- 130,000 עובדים, עם הכנסות שנתיות של כ- 30 מיליארד דולר (בשנת 2022). הקונצרן מייצר מגוון רחב של דגמי רכב בכל הסגמנטים. מותגי הרכבים של היצרן כוללים את:

  VOYAH - מותג הפרימיום של היצרן. 
  MHero - מותג שטח פרימיום, המצויד בטכנולוגיות קצה.
  Aeolus, Eπ (Epi) ו- Nammi - נמכרים בסין כמותגים נפרדים ומציעים דגמים רבים המיועדים ל-Mass Market. 

  מותגים אלו ישווקו באירופה תחת המותג Dongfeng.

  תומר קומרוב, מנכ"ל מטרו מוטור מסר כי "היצירתיות והנחישות של מטרו, מערכת היחסים הקרובה מול היצרן וכן ההצלחה של VOYAH בישראל, גרמו לדונגפנג לבחור במטרו כשותף וכיבואן הנכון עבורה בישראל ואפשרו לנו להרחיב משמעותית את שיתוף הפעולה המוצלח עם דונגפנג, אחת מקבוצות הרכב הגדולות בעולם. שיתוף הפעולה מבטיח את צמיחתה של מטרו בשנים הקרובות ואת הפיכתה לאחת החברות המובילות בשוק הרכב. במהלך השנה יגיעו מספר דגמים חדשים שמופנים למרכז השוק בסגמנטים שונים. להכרזה של דונגפנג על כוונתה להיות יצרן רכב מהמובילים באירופה תהיה השפעה ישירה ומשמעותית על שוק הרכב בישראל". 

  מא ליי (Ma Lei) מנכ"ל הייצוא והייבוא העולמי של דונגפנג: "זה הזמן הנכון עבור דונגפנג להתרחב להיות יצרן רכב מוביל גם באירופה. לדונגפנג אסטרטגיה ארוכת טווח עבור השוק הישראלי. לשם כך, דונגפנג זקוקה לשותף יצירתי ומשמעותי כמו מטרו, על מנת להצליח ואנו שמחים על הרחבת שיתוף הפעולה. מטרו כבר הוכיחה כי היא שותף לדרך, ומערכת היחסים הקרובה שנבנתה בין החברות תייצר עבור שתיהן את ההצלחה אליה אנו מכוונים". 

  עבור לתוכן העמוד