מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יונדאי מוטור זוכה בפרסי בטיחות של ארגון הבטיחות האמריקאי IIHS

  19/03/2024
  הגדל
  יונדאי מוטור גרופ (HMG) הודיעה כי המכון לביטוח לבטיחות בדרכים האמריקאי (IIHS) הכיר ב-16 דגמים של יונדאי, קיה וג'נסיס, עם פרסי ה-IIHS 2024 TOP SAFETY PICK היוקרתי (TSP) ו-TSP+ יותר מכל יצרנית רכב אחרת בהערכה השנתית. צילום: יצרן

  הביצועים יוצאי הדופן של הקבוצה בפרסי IIHS 2024 הם עדות להתמקדות הבלתי מעורערת שלה בבטיחות. עם 10 פרסי TSP ושישה TSP+, הקבוצה, כולל מותגי יונדאי, קיה וג'נסיס, מובילה את הענף עם מספר פרסי הבטיחות הגבוהים ביותר של TSP/TSP+. הישג זה מציג את המחויבות של הקבוצה להיות מובילה בבטיחות ואת מאמציה המתמשכים לספק את רמת ההגנה הגבוהה ביותר לנוסעים ברכב ולשאר משתמשי הדרך.

  בין מותגי הקבוצה, יונדאי וג'נסיס חולקות את המקום השני הכללי, כאשר יונדאי זכתה בשבעה פרסים (שניים TSP+ וחמישה TSP), וג'נסיס זכתה בשבעה פרסים (שלושה TSP+ וארבעה TSP) בעוד קיה זכתה בשני פרסים (אחד TSP+ ואחד TSP). הכרה זו מדגישה את תקני הבטיחות יוצאי הדופן המוטמעים ברכבי יונדאי, קיה וג'נסיס.

  עבור יונדאי, הזוכים בפרס הבכיר TSP+ ניתן למנות את דגמי: קונה והאיוניק 6. הזוכות ב-TSP (הפרס השני הכי גבוה) הן: האלנטרה, איוניק 5, טוסון, פליסייד והטנדר סנטה קרוז.

  דגמי ג'נסיס זוכים בפרס היוקרתי TSP+ בהם: Electrified G80, GV60 ו-GV80 (לדגמים שיוצרו לאחר אוגוסט 2023). הזוכות ב-TSP הן G80 (בנזין), G90, Electrified GV70 ו-GV70 (שיוצרה לאחר נובמבר 2023).

  קיה, הזוכה בפרס הבכיר TSP+ עם הטליורייד, בעוד הזוכה ב-TSP היא הספורטאז'.
   

  עבור לתוכן העמוד