מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  נאייקס רכשה את "רוזמן" העוסקת בתחום מערכות ניהול דלק, ציי רכב חשמליים ודלקנים

  10/04/2024
  הגדל
  חברת הפינטק נאייקס (TASE: NYAX), המפעילה פלטפורמת תשלומים וניהול גלובלית המסייעת לקמעונאים להגדיל את עסקיהם, השלימה את רכישת חברת רוזמן, חברה מובילה בתחום ניהול, תשלום ובקרה לתחנות דלק, ציי רכב חשמלי ומערכות לטעינת רכבים חשמליים.

  קבוצת רוזמן, מתל אביב, מספקת מגוון פתרונות לבעלי ציי תחנות טעינה של דלק ורכבים חשמליים באמצעות התוכנה החדשנית שלה שמאפשרת ללקוחותיה, בין היתר, לעקוב אחר הכנסות מתחנות הדלק, לצמצם הוצאות ולהגדיל את היעילות התפעולית. הרכישה והטכנולוגיה של רוזמן מחזקות את ההיצע הקיים של נאייקס בתחום האנרגיה, הכולל התקני נקודת מכירה (POS) ותוכנות המשמשות את מפעילי עמדות הטעינה ל-EV ברחבי העולם.

  רכישה זו תורמת להתרחבות של נאייקס לשוק האנרגיה על ידי מתן פתרון שלם הנותן מענה לכל צרכי הטעינה והתדלוק של חברות וארגונים, ניהול ענן ויישומי AVI (זיהוי רכב אוטומטי). חלק מהלקוחות של רוזמן כוללים את AssetWorks בארצות הברית ו-Euromat ביוון. לרוזמן מפיצים ברחבי העולם אשר כעת תהיה להם את היכולת להרחיב את ההיצע שלהם עם הפתרונות המתקדמים של נאייקס.  מחיר הרכישה הוא 21 מיליון ₪ (כ-5.5 מיליון דולר). רוזמן, צפויה להשיק את פתרון התשלום המאובטח בתקן EMV לתחנות הדלק בישראל שפותח על ידה בשיתוף עם נאייקס, הן באמצעות יחידות סליקה חכמות על משאבות הדלק והן באמצעות קופות ניידות שיאפשרו תשלום כרטיסי אשראי בשירות מלא. רוזמן מעסיקה בישראל כ-50 עובדים, אשר יקלטו בחברת נאייקס, כולל צוות פיתוח הרכבות וייצור.

  עבור לתוכן העמוד