מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סובארו פורסטר החדש בישראל

  21/04/2024
  הגדל
  סמלת, יבואנית רכבי השטח והיוקרה המובילה בישראל, משיקה את הדגם הוותיק והאהוב, סובארו פורסטר בהחל מ-205,900 ₪. אחד מרכבי סובארו הנמכרים ביותר מזה קרוב ל-30 שנה, יושק בגרסת הדור השישי שנחשף לאחרונה בתערוכת הרכב בלוס אנג'לס: משופר יותר, בטיחותי יותר ומאובזר יותר. צילום: יצרן

  יחידת הנעה- סובארו, ממשיך להוביל בישראל את מכירות רכבי הבנזין בעלי הנעה כפולה 4X4 בדגש על רכבי פנאי המשלבים גם יכולות שטח אמיתיות. לסובארו פורסטר החדש, מנוע בוקסר עוצמתי בנפח 2.5 ליטר המפיק 180 כ"ס, תיבת הילוכים רציפה בעלת 8 יחסי העברה הניתנים לשליטה באמצעות פקדים הנמצאים מאחורי ההגה, מערכת הנעה כפולה AWD מתקדמת, וחישוקים מעוצבים בקוטר "17 ועד "19 (לראשונה בפורסטר) בהתאם לרמת הגימור. 

  החידושים- הדור החדש של הפורסטר,  משווק בישראל בארבע רמות גימור, והוא מציע מגוון רחב מאוד של צבעים לרכב יחד עם עיצוב חדש המשלב טקסטורות שונות ואלמנטים צבעוניים. בנוסף, ברכב מותקנות מערכות טכנולוגיה מתקדמות ואבזור עשיר במיוחד הכולל, בין היתר: מושב נהג המתכוונן באופן חשמלי, חימום מושבים, כניסה והנעה ללא מפתח, גג פנורמי נפתח, מערכת בקרת אקלים מפוצלת, מערכת מולטימדיה StarLink הכוללת מסך מגע בגודל "11.6 עם קישוריות ל-Apple CarPlay  ו-Android Auto ויכולת שליטה ממערכת המולטימדיה במערכות הרכב השונות ובשלל אלמנטים.

  עיצוב חיצוני- הפורסטר החדש, מציג אסתטיקה עיצובית חדשה לגמרי, אלגנטית ועכשווית, יחד עם שמירה על המראה המוכר של שושלת הדגם האהוב. החזית כוללת שבכה קדמית בולטת, שבמרכזה מותקן הלוגו המעודכן של סובארו, אשר מתמזגת עם יחידות תאורה קומפקטיות מסוג LED. 

  עיצוב פנימי- תא הנוסעים של ה-פורסטר החדש, כולל מסך מגע בולט, חומרים בעלי מרקם ייחודי. קורות המכונית זכו לתכנון המבטיח שמשות גדולות ככל הניתן לטובת ראות מיטבית מתוך תא הנוסעים כלפי חוץ. כמו כן, מאחור הותקנו שמשות כהות כסטנדרט. 

  בטיחות- מבנה המרכב של הפורסטר החדש, מציג קשיחות פיתול גבוהה יותר ב-10% הודות לשימוש בטכניקות ריתוך והדבקה משופרות התורמות גם לחסכון במשקל. תכונה זו מספקת התנהגות כביש משופרת יחד עם נסיעה חלקה יותר ובידוד רעשים טוב יותר. דגם הפורסטר, ניצב בחוד החנית  של רכבי הפנאי בעולם הודות למאפיינים ייחודים ובלעדיים כגון מערכות ה-EYESIGHT וה-X-MODE. מערכת הבטיחות האקטיבית  EYESIGHTמהדור הרביעי והאחרון מוצעת כסטנדרט בכל הדגמים וכוללת שלוש מצלמות המשמשות כעיניים נוספות לנהג, אשר יחד מסוגלות לייצר תמונה תלת ממדית לטובת יכולת זיהוי הולכי רגל ודו גלגלי.
  בנוסף, המערכת מסייעת להתריע לפני התנגשות חזיתית, ובעת הצורך בולמת את המכונית באופן אוטונומי. כמו כן, בעת הפעלת בקרת השיוט האדפטיבית, המערכת מסוגלת לשמור על מרחק קבוע מהרכב שנמצא לפנים ומציעה גם טכנולוגיה המאפשרת זחילה בפקקים. בנוסף לכל אלו, כוללת המערכת, התרעת סטייה מנתיב וסטיה בתוך הנתיב לצד תיקון אקטיבי, התרעה על רכבים הנמצאים ב"שטח מת",  וחיישני נסיעה לאחור מקוריים ומערכת RAB, הכוללת בלימה אוטומטית בעת זיהוי מכשול והתרעה במקרה של תנועה חוצה בעת נסיעה לאחור. 

  לטובת סיוע והגברת הבטיחות בעת תמרוני חניה, הפורסטר החדש, מציע (בכפוף לרמת הגימור) תצוגה עילית 360 מעלות של הרכב וסביבתו. המערכת משלבת תמונות מארבע מצלמות היקפיות לטובת תמונה אחת המציגה מבט מ"מעוף הציפור" של האזור שמסביב לרכב.

  מערכת DriverFocus מסייעת להפחתת הסחת הדעת, משתמשת במצלמה פנימית ובתוכנת זיהוי פנים על מנת לנטר עייפות או חוסר תשומת לב של הנהג.

  אבזור- תא הנוסעים של הפורסטר החדש, מציע מרווח ראש ורגליים נדיב ומושבים קדמיים המספקים נוחות והפחתת עייפות הנהג. המושבים הקדמיים כוללים עיצוב צר המאפשר ראות טובה יותר יחד עם גישה קלה למושבים האחוריים. בנוסף, בידוד רעשים משופר מספק סביבה שקטה ונוחה יותר. מערכת בקרת האקלים הדו-אזורית של הרכב עודכנה על מנת להתמקד במושבים שבשימוש (לעומת תא הנוסעים כולו) לטובת שיפור הנוחות והחסכון בצריכת הדלק. 
  בנוסף, לראשונה, הפורסטר מציע דלת תא מטען הנפתחת ללא מגע יד, באמצעות תנועת רגל. 

  כל רמות הגימור כוללות רשימה מקיפה של אבזור סטנדרטי כגון: מפתח חכם, מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים הכוללת תצוגה עבור כל אחד מהגלגלים בנפרד, יחידות תאורה מסוג LED המתאימות את אלומת האור בהתאם לזווית ההיגוי ומספקות אור גבוה באופן אוטומטי ועוד. 
  בהתאם לרמת הגימור מוצע אבזור נוסף כגון: טעינה אלחוטית, מושבים מחוממים, אוורור במושבים ועוד. 

  מחיר: החל מ-205,900 ₪

  צילום: יצרן

  עבור לתוכן העמוד